11:35:00 - پنج‌شنبه 15 فوریه 2018
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب

آموزش پیش از ازدواج نقش موثری در کاهش طلاق دارد

آموزش پیش از ازدواج نقش موثری در کاهش طلاق دارد
کد خبر: ۸۲۸۳۲۵۶۵ (۶۳۹۱۰۳۵) تاریخ خبر: ۱۳۹۶/۱۱/۲۶ ساعت: ۸:۵ ‘; $.ajax({ type: “Post”, url: “/NetServices/Ajax.aspx/SendToFriend”, data: “{data:’” + data + “‘, enterd: ‘” + enterd + “‘ , captcha:’” + captcha + “‘ }”, contentType: “application/json; charset=utf-8”, dataType: “json”, success: function (msg) { if (msg.d == “”) { //alert(‘با موفقیت ارسال شد’); ResultText.innerHTML = “ […]

کد خبر:


‘;

$.ajax({
type: “Post”,
url: “/NetServices/Ajax.aspx/SendToFriend”,
data: “{data:'” + data + “‘, enterd: ‘” + enterd + “‘ , captcha:'” + captcha + “‘ }”,
contentType: “application/json; charset=utf-8”,
dataType: “json”,
success: function (msg) {

if (msg.d == “”) {
//alert(‘با موفقیت ارسال شد’);
ResultText.innerHTML = “

با موفقیت ارسال شد

“+ divbody;
} else {
alert(msg.d);
ResultText.innerHTML = oldhtml;

}
ctl00_ctl00_ContentPlaceHolder_ContentPlaceHolder_NewsContent4_Ajaxsendfriend_uc1_Captcha_US1_chanagesecurecode();

},
error: function () {
ResultText.innerHTML = “error”;
}
});

}

function ShowPopup(layer, obj) {

$(“.popup”).colorbox({ width: “350px”, inline: true, href: “#ResultText” });
//var objLayer = document.getElementById(layer);
//doPopup(objLayer,obj)
}

سید علی‌ اصغر رفاهی، چهارشنبه شب در همایش دیده ‌بان‌های پیشگیری از وقوع جرم استان یزد افزود: آموزش پیش از ازدواج از جمله اقدام های ضروری است که در استان یزد با همکاری دستگاه های مختلف انجام می شود، باید نسبت به انجام آن دقیقا اقدام کرد.
وی اضافه کرد: در سال های اخیر فعالیت های خوبی برای کاهش آسیب ‌های اجتماعی و طلاق در کشور انجام شد، باید این اقدام ها با همکاری بخش های مختلف ادامه داشته باشد.
رفاهی به فعالیت دادگاه درمان محور در استان یزد اشاره کرد و افزود: فعالیت دادگاه درمان محور برای درمان معتادان برای اولین بار در استان یزد کلید خورد و همچنین آموزش‌های پیش از ازدواج نیز به نحو شایسته ای در حال برگزاری است که جای قدردانی دارد.
مدیرکل پیشگیری و مشارکت‌های مدنی معاونت پیشگیری از وقوع جرم قوه قضائیه به راه اندازی سیستم جامع اطلاعات مردمی به نام « سجام » برای ارتباط مردم از طریق فضای مجازی با قوه قضائیه خبر داد که طراحی ‌شده است.
رفاهی اظهار کرد: قوه قضائیه با راه اندازی سامانه سجام ، پل ارتباطی خوب و موثری با مردم ایجاد کرد تا از وقوع بسیاری جرایم جلوگیری کند و افراد به ‌راحتی می‌ توانند پیشنهاد‌ها و تخلفات را به مسئولان اطلاع رسانی کنند.
این مسوول یادآور شد: از مردم انتظار می رود، پیشنهادها و تخلفات را از طریق این سامانه به گوش مسوولان برسانند، قطعا با دقت و جدیت بررسی و پیگیری های لازم به عمل می آید و نقش مهمی در پیشگیری از آسیب ها دارد.
رفاهی اظهار کرد: برای پیشگیری از وقوع انواع جرایم باید بیش از گذشته از ظرفیت های مردمی استفاده کرد، چون بدون همراهی و حمایت آنها دولت به معنای عام هم نمی‌تواند کاری انجام دهد.
مدیرکل پیشگیری و مشارکت‌های مدنی معاونت پیشگیری از وقوع جرم قوه قضائیه به توصیه های مقام معظم رهبری در خصوص وظایف این قوه اشاره کرد و گفت: در سال‌های اخیر مقام معظم رهبری در حوزه پیشگیری از وقوع جرم ورود کرده‌اند و از مسوولان سه قوه گزارش آسیب‌ها را دریافت می کنند و در این راستا دستوراتی صادر می‌کنند.
رفاهی بیان کرد: ورود مقام معظم رهبری در خصوص پیشگیری از وقوع جرم ، تکلیف مسوولان قضایی و مردم را مضاعف می‌کند، بنابراین توقع می رود، پیشگیری از وقوع جرم را به ‌عنوان یک تکلیف شرعی نگاه کنیم و دقیق و جدی به آن پرداخته شود.
سامانه سجام در استان یزد تحت عنوان دیده بان‌های پیشگیری از جرم راه‌اندازی شد تا نسبت به جلب مشارکت آحاد مردم در مبارزه با مفاسد و پیشگیری از وقوع جرایم استفاده شود.
۷۵۳۶/ ۲۰۴۷ خبرنگار:کاظم سبحان زاده**انتشار: عباسقلی اشکورجیری

خبر جدید  برخورد قاطع با افزایش نامتعارف قیمت‌ها/ اجازه سودجویی از فضای اقتصادی کشور را نمی‌دهیم

انتهای پیام /*

0/5 (0 نقد و بررسی)

نشريه:
نويسنده: