10:42:00 - یکشنبه 25 فوریه 2018
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب

اجساد حادثه سقوط هواپیما متلاشی شده است/ تحویل پیکرها بعد از تجمیع قطعات و شناسایی اجساد

اجساد حادثه سقوط هواپیما متلاشی شده است/ تحویل پیکرها بعد از تجمیع قطعات و شناسایی اجساد
به گزارش گروه اجتماعی خبرگزاری آنا، احمد شجاعی در جمع خبرنگاران در حاشیه نشست منطقه‌ای روسای پزشکی قانونی درباره اقدامات صورت گرفته در حادثه سقوط هواپیمای تهران – یاسوج گفت: به محض اینکه حادثه اتفاق افتاد از همان روز اول اعلام کردیم که در قدم اول خانواده‌های آن‌ها مراجعه کنند و نمونه از آن‌ها استخراج […]

به گزارش گروه اجتماعی خبرگزاری آنا، احمد شجاعی در جمع خبرنگاران در حاشیه نشست منطقه‌ای روسای پزشکی قانونی درباره اقدامات صورت گرفته در حادثه سقوط هواپیمای تهران – یاسوج گفت: به محض اینکه حادثه اتفاق افتاد از همان روز اول اعلام کردیم که در قدم اول خانواده‌های آن‌ها مراجعه کنند و نمونه از آن‌ها استخراج و در بانک نگهداری شد و تمام خانواده‌ها مراجعه کردند و نمونه‌ها اخذ شد.

وی افزود: باید اجساد را نمونه برداری کرده و دی ان‌ای را استخراج و تطبیق دهیم تا شناسایی شوند، زیرا اجساد سالم نماندند و قطعات باید شناسایی و تجمیع و در پایان که تجمیع شد به صورت هویتی که کاملا شناسایی شده است به خانواده‌ها اعلام کرد.

رئیس سازمان پزشکی قانونی کشور در پاسخ به سوالی درباره اینکه آیا ۳۵ جسد شناسایی شده است، گفت: در بحث حادثه نظر نهایی پزشکی قانونی که چگونه ۳۵ جسد تحویل داده شده، مهم است. هواپیمایی که تکان خورده و همه متلاشی شده‌اند، جسدی سالم باقی مانده است؟ فعلا تعدادی قطعات است که ما آن را شناسایی کردیم و آنچه که تحویل داده شده، تعدادی قطعات است که این قطعات شناسایی و هویت آن مشخص است، اما باید قطعات تجمیع شوند و بعد آن‌ها را تحویل دهیم.

0/5 (0 نقد و بررسی)
خبر جدید  477 بیمه شده سلامت در خراسان شمالی بیمار خاص است

نشريه:
نويسنده: