10:26:20 - دوشنبه 5 مارس 2018
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب

اخراج ۲۵۹ هزار تبعه غیرمجاز افغان و پاکستانی از سیستان‌وبلوچستان

اخراج ۲۵۹ هزار تبعه غیرمجاز افغان و پاکستانی از سیستان‌وبلوچستان
دادستان عمومی و انقلاب زاهدان گفت: سال گذشته ۲۲۴ هزار تبعه غیر مجاز افغانستانی و ۳۵ هزار تبعه پاکستانی که هیچ عوارض و مالیاتی پرداخت نمی‌کردند و فرصت‌های اشتغال را از مردم سیستان و بلوچستان گرفته بودند از استان اخراج شدند. به گزارش ایسنا، حجت الاسلام علی موحدی‌راد  در نخستین همایش هم‌اندیشی ائمه جماعات مساجد […]

دادستان عمومی و انقلاب زاهدان گفت: سال گذشته ۲۲۴ هزار تبعه غیر مجاز افغانستانی و ۳۵ هزار تبعه پاکستانی که هیچ عوارض و مالیاتی پرداخت نمی‌کردند و فرصت‌های اشتغال را از مردم سیستان و بلوچستان گرفته بودند از استان اخراج شدند.

به گزارش ایسنا، حجت الاسلام علی موحدی‌راد  در نخستین همایش هم‌اندیشی ائمه جماعات مساجد و مدیران شهری شهرداری زاهدان افزود: نتیجه حضور این قبیل افراد که عده‌ای از آنان نیز با زنان ایرانی ازدواج می‌کنند؛ تولد فرزندان بی‌شناسنامه، تصرف غیرقانونی اراضی ملی و شهرداری و زشت کردن چهره شهر با ساخت کپر در مناطق حاشیه‌ای توسط آنان است و زمانی که می‌خواهیم این مناطق را رفع تصرف کنیم با گلایه  برخی از مردم روبرو می‌شویم. به منظور جلوگیری از مشکلات آینده برای شهر ناچاریم از بروز موارد غیر قانونی مانند ساخت و سازهای غیر مجاز جلوگیری کنیم.

وی  با اشاره به «برخی دلسوزی‌های بیجا» افزود: در مساله متکدیان شهرداری پای کار آمد و گدایان را جمع‌آوری کردیم اما متاسفانه با مخالفت‌های برخی افراد و علما روبرو می‌شویم که نسبت به این قشر دلسوزی می‌کنند در صورتی که برخی از این افراد درآمدهای‌شان از خیلی از مردم عادی بیشتر است.

وی گفت: همچنین در زمینه بستن چاه‌های غیرمجاز آب با توجه به بحران کم‌آبی حاکم بر استان سیستان و بلوچستان طبق مقررات باید این قبیل چاه‌ها بسته شود اما با مخالفت‌های مردمی روبرو می‌شویم در صورتی که حفر هر چاه غیرمجاز برابر با بی‌آبی برای کشاورزان دیگر است.

دادستان عمومی و انقلاب زاهدان اظهار کرد: دستگاه‌های اجرایی همانند شهرداری زاهدان باید نشست‌های مشورتی با هدف افزایش رضایتمندی مردم و آگاه کردن آنان از عواقب برخی مسائل خلاف قانون و مقررات برگزار کنند.

خبر جدید  لزوم تصویب سطح اطلاع رسانی هر مجموعه در شورای هماهنگی مدیریت بحران

انتهای پیام

0/5 (0 نقد و بررسی)

نشريه:
نويسنده: