3:30:00 - پنج‌شنبه 1 ژانویه 1970
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب

ارتقاي جايگاه و منزلت اجتماعي سرباز از اهداف جشنواره جوان سرباز

ارتقاي جايگاه و منزلت اجتماعي سرباز از اهداف جشنواره جوان سرباز
خبرگزاري آريا-معاون نيروي انساني نيروي زميني ارتش تقويت و ارتقاي جايگاه و منزلت اجتماعي سرباز و تقويت اميد به آينده را از اهداف برگزاري جشنواره جوان سرباز بيان کرد.به گزارش خبرگزاري آريا به نقل از روابط عمومي ارتش، امير سرتيپ دوم علي ساماني، در دهمين جشنواره جوان سرباز حضرت علي اکبر(ع) گزارشي از روند برگزاري […]

ارتقاي جايگاه و منزلت اجتماعي سرباز از اهداف جشنواره جوان سرباز

خبرگزاري آريا-معاون نيروي انساني نيروي زميني ارتش تقويت و ارتقاي جايگاه و منزلت اجتماعي سرباز و تقويت اميد به آينده را از اهداف برگزاري جشنواره جوان سرباز بيان کرد.
به گزارش خبرگزاري آريا به نقل از روابط عمومي ارتش، امير سرتيپ دوم علي ساماني، در دهمين جشنواره جوان سرباز حضرت علي اکبر(ع) گزارشي از روند برگزاري اين جشنواره ارائه داد و در ادامه با بيان اينکه خدمت سربازي فرصت مناسبي براي تاثيرگذاري بر افکار و ارتقاي جايگاه و منزلت اجتماعي سرباز است، افزود: رشد عقايد فردي در سايه برنامه‌هاي بصيرتي و معنوي ميسر است. جشنواره جوان سرباز نيز با هدف تقويت اميد به آينده، ارتقاء جايگاه و منزلت اجتماعي سرباز، ايجاد انگيزه و رقابت سالم در ميان سربازان برگزار مي‌شود.
وي در مورد امار ثبت‌نام‌کنندگان از نيروهاي مختلف ارتش در جشنواره جوان سرباز گفت: از نيروي زميني ۳۴ هزار و ۶۶۲ نفر ثبت نام کرده‌اند که ۲ هزار و ۷۲۲ نفر پذيرفته شده و ۳۸۲ نفر انتخاب شده‌اند. همچنين در نيروي دريايي ۷ هزار و ۴۷۴ نفر در جشنواره جوان سرباز ثبت‌نام کرده‌اند که ۸۱۲ نفر پذيرفته شده و ۱۵۴ نفر انتخاب شده‌اند. در نيروي هوايي ارتش نيز ۱۱ هزار و ۶۷۶ نفر در جشنواره جوان سرباز ثبت‌نام کرده‌اند که ۳ هزار و ۳۲۹ نفر پذيرفته شده‌اند و در نهايت ۳۲۰ نفر منتخب شده‌اند. 
همچنين از پدافند خاتم الانبياء ۷۷۹ نفر ثبت‌نام کرده‌اند که ۲۵۷ نفر پذيرفته شده و ۹۵ نفر انتخاب شده‌اند.
معاون نيروي انساني نزاجا اضافه کرد: در پايان اين روند از مجموع ۳۹ سرباز شامل ۱۵ سرباز از نيروي زميني ارتش، ۶ سرباز از نيروي هوايي ارتش، ۶ سرباز از نيروي دريايي ارتش، ۶ سرباز از قرارگاه پدافند هوايي خاتم‌الانبيا(ص) ارتش، ۱ سرباز از سازمان حفاظت اطلاعات ارتش، ۱ سرباز از سازمان عقيدتي سياسي ارتش و ۱ سرباز از ستاد کل ارتش جمهوري اسلامي ايران در اين جشنواره تقدير مي‌شود.
وي در مورد ساير فعاليت‌هاي فرهنگي براي برگزاري جشنواره جوان سرباز يادآور شد: برگزاري مسابقات قرآن کريم در رشته مفاهيم و حفظ، جشنواره سرود سرباز، جشنواره تئاتر سرباز و برگزاري مسابقه خاطره نويسي از جمله اقدامات فرهنگي در اين جشنواره بوده است.

خبر جدید  اجرای طرح رعد 12 پلیس در پایتخت
0/5 (0 نقد و بررسی)

نشريه:
نويسنده: