1:11:08 - سه‌شنبه 15 ژانویه 2019
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب

اسماعیل بخشی در هنگام دستگیری با ماموران نیروی انتظامی درگیر شده نه ماموران وزارت اطلاعات

اسماعیل بخشی در هنگام دستگیری با ماموران نیروی انتظامی درگیر شده نه ماموران وزارت اطلاعات
نایب رئیس کمیسیون حقوقی و قضایی مجلس درباره اظهارات اسماعیل بخشی گفت: زمانی‌که ایشان از ستاد خبری به اهواز اعزام می‌شدند، در بین راه همراه با دو متهم دیگر با مأمورین بدرقه درگیر شده است.

شعارسال: «محمد کاظمی»، نایب رئیس کمیسیون حقوقی و قضایی مجلس شورای اسلامی، در خصوص ادعاهای اخیر اسماعیل بخشی گفت: چند نفر از همکاران‌مان در جلسه بودند، ما نمی‌توانیم روی اظهارنظرها قضاوت کنیم چون نه محکمه هستیم و نه اظهارات طرف مخالف را شنیدیم اما من به لحاظ سابقه کار قضایی برداشتم این است که ایشان در هنگام دستگیری، توسط نیروی انتظامی و نه اطلاعات، برخوردهایی را داشته‌اند. آقای بخشی هنگام دستگیری مقاومت می‌کردند و ماموران به دلیل انجام وظیفه، ایشان را دستگیر و به ستاد خبری منتقل کردند.

وی گفت: زمانی‌که ایشان از ستاد خبری به اهواز اعزام می‌شده، در بین راه همراه با دو متهم دیگر با مأمورین بدرقه درگیر شده است. به نظر من، با گرفتن شهادت از آن دو متهم دیگر که در اتومبیل بودند، می‌توان به حقیقت پی برد.

نایب رئیس کمیسیون قضایی مجلس شورای اسلامی افزود: آقای بخشی لفظی و یا با حرکات خود در صدد مقاوت بوده که به هر حال مأمورین هم براساس وظیفه‌شان برخورد‌هایی داشتند که البته این را باید محکمه قضایی رسیدگی کند.

کاظمی بیان کرد: استنباطی که بنده دارم این است که آقای بخشی یک‌سری وابستگی‌های تشکیلاتی دارد که این عکس‌العمل‌ها و رفتارها، نشان از تحرکات تشکیلاتی است. اما ادعای زندانی شدن کنار سلول داعشی‌ها را تأیید نمی‌کنم.

شعارسال، با اندکی تلخیص و اضافات بر گرفته ازخبرگزاری برنا، تاریخ انتشار: ۲۴دی ۱۳۹۷ ، کدخبر: ۷۹۹۰۹۵،www.borna.news


منبع :: http://shoaresal.ir

0/5 (0 نقد و بررسی)
خبر جدید  بیش از 140 مورد قانون که احتمال ملاحظات شرعی و قانونی داشتند توسط مجمع تصویب شده است

نشريه:
نويسنده: