8:02:31 - دوشنبه 5 مارس 2018
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب

اصلاح قانون آیین دادرسی کیفری رو به اتمام است

اصلاح قانون آیین دادرسی کیفری رو به اتمام است
معاون حقوقی قوه قضائیه مهمترین موضوع در دستور کار ین معاونت را اصلاح قانون آیین دادرسی کیفری عنوان کرد و گفت: کارهای این لایحه رو به اتمام است، سعی‌ ما بر این بوده که آیین دادرسی افتراقی جرایم علیه امنیت داخلی و خارجی را نیز به همراه آن بیاوریم. ذبیح‌الله خدائیان در گفت‌وگو با ایسنا […]

معاون حقوقی قوه قضائیه مهمترین موضوع در دستور کار ین معاونت را اصلاح قانون آیین دادرسی کیفری عنوان کرد و گفت: کارهای این لایحه رو به اتمام است، سعی‌ ما بر این بوده که آیین دادرسی افتراقی جرایم علیه امنیت داخلی و خارجی را نیز به همراه آن بیاوریم.

ذبیح‌الله خدائیان در گفت‌وگو با ایسنا در رابطه با لوایحی که در حال حاضر در معاونت حقوقی قوه قضاییه مطرح است، اظهار کرد: از مهمترین لوایح در دستور کار اصلاح قانون آیین دادرسی کیفری بوده که رو به اتمام است. البته سعی‌ ما بر این است که موضوع آیین دادرسی افتراقی جرایم علیه امنیت داخلی و خارجی و به خصوص جرایم تروریستی را نیز به همراه آن داشته باشیم.

وی ادامه داد: اصلاح قانون مجازات اسلامی را در دستور کار داریم. همچنین لایحه قانون تعزیرات تقریباً رو به اتمام بوده و در حال ارسال برای ریاست قوه قضائیه است.

معاون حقوقی قوه قضائیه افزود: قانون سلامت اداری و مبارزه با فساد نیز در دستور کار قرار دارد.

وی خاطرنشان کرد: اخیراً دو لایحه اصلاح قانون مبارزه با تأمین مالی تروریسم و اصلاح قانون پولشویی با امضای رئیس قوه قضائیه به مجلس ارسال شده و در دستور کار مجلس قرار دارد.

خدائیان گفت: لایحه مبارزه با قاچاق انسان و مهاجرین غیرمجاز هم در دستور کار شورای عالی مسئولین قضایی قرار داشته که موادی از آن به تصویب رسیده و ان‌شاءالله بعد از اتمام به مجلس ارسال می‌شود.

انتهای پیام

0/5 (0 نقد و بررسی)
خبر جدید  درخواست اعاده دادرسی بقایی و مرتضوی پذیرفته نشد

نشريه:
نويسنده: