3:30:00 - پنج‌شنبه 1 ژانویه 1970
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب

اعتماد مرزنشينان به مرزبانان بزرگترين سرمايه مجموعه مرزباني

اعتماد مرزنشينان به مرزبانان بزرگترين سرمايه مجموعه مرزباني
خبرگزاري آريا- فرمانده مرزباني ناجا با بيان اينکه اعتماد مرزنشينان به مرزبانان بزرگترين سرمايه مجموعه مرزباني است، گفت: افتخار مرزباني اين است که امروز به عنوان سرباز ولايت و خادم مردم ولايت مدار ايران اسلامي، خدمتي بي منت را در دستورکار خود قرار داده است.به گزارش خبرگزاري آريا به نقل از پايگاه خبري پليس، سردار […]

اعتماد مرزنشينان به مرزبانان بزرگترين سرمايه مجموعه مرزباني

خبرگزاري آريا- فرمانده مرزباني ناجا با بيان اينکه اعتماد مرزنشينان به مرزبانان بزرگترين سرمايه مجموعه مرزباني است، گفت: افتخار مرزباني اين است که امروز به عنوان سرباز ولايت و خادم مردم ولايت مدار ايران اسلامي، خدمتي بي منت را در دستورکار خود قرار داده است.
به گزارش خبرگزاري آريا به نقل از پايگاه خبري پليس، سردار “رضايي” در آيين تکريم و معارفه فرماندهان قديم و جديد درياباني استان مازندران، گفت: با تعامل خوب مرزباني استان مازندران با دستگاه هاي دولتي و قضائي و نيز همکاري مرزنشينان، شاهد امنيت مطلوب و کاهش جرم بوده ايم.
وي افزود: افتخار مرزباني اين است، امروز به عنوان سرباز ولايت و خادم مردم ولايت مدار ايران اسلامي، خدمتي بي منت را در دستورکار خود قرار داده است.
وي  ادامه داد: مرزبانان در تمام ساعات شبانه روز در راستاي برقراري نظم و امنيت و همچنين ايجاد احساس امنيت مرزنشينان تلاش مي کند که اميدواريم اين روند مطلوب امنيتي ادامه داشته باشد تا شاهد امنيتي در خور شأن مردم به ويژه مرزنشينان باشيم.
سردار رضايي با بيان اينکه اعتماد مرزنشينان به مرزبانان بزرگترين سرمايه مجموعه مرزباني است، تصريح کرد: امروزه مازندران، يک استان  امن، آرام و مثال زدني است و از نظر عملکرد امنيتي در رتبه هاي بالا در بين ساير استان هاي مرزي بوده که اين در سايه همکاري خوب مرزنشينان در برقراري نظم و امنيت و رشادت هاي نيروهاي مرزباني به دست آمده است.
فرمانده مرزباني ناجا با اشاره به اينکه بايد روحيه جهادي را در انجام ماموريت ها حفظ کنيم، افزود: مرزبانان اين اراده و آمادگي را دارند که در اقصي نقاط کشور نظم و امنيت را ارتقاء دهند و براي آسايش و آرامش مردم تلاش کنند.
رضايي خاطر نشان کرد: به پشتوانه اعتماد مردم و تدابير مقام معظم رهبري(مدظله العالي) و تلاش شبانه روزي مرزبانان غيور کشور، گام هاي موثري در زمينه تثبيت امنيت مرزهاي ايران برداشته شده است.
در خاتمه مراسم، سردار رضايي از تلاش هاي صادقانه و چند ساله سردار “هوشنگ حسيني” در مدت تصدي فرماندهي درياباني استان مازندران تقدير و سرهنگ “سيد تقي حسيني” که از فرماندهان باسابقه و پرتلاش مرزباني است را به سمت فرمانده جديد درياباني استان مازندران منصوب کرد.

خبر جدید  معرفی نامزدهای عضو حقوقدان شورای نگهبان به مجلس
0/5 (0 نقد و بررسی)

نشريه:
نويسنده: