13:46:07 - یکشنبه 4 مارس 2018
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب

اعلام‌نظر هیات منصفه مطبوعات درباره «مهرنامه» و «همشهری جوان»

اعلام‌نظر هیات منصفه مطبوعات درباره «مهرنامه» و «همشهری جوان»
جلسه رسیدگی به پرونده‌های «همشهری جوان»، «مهرنامه» و «پیک سبز» صبح امروز (یکشنبه) – ۱۳ اسفندماه – در شعبه های نهم و ششم دادگاه کیفری یک استان تهران به ریاست قاضی محمدی کشکولی و قاضی شقاقی برگزار شد. به گزارش ایسنا، پس از رسیدگی به پرونده مدیرمسئول هفته نامه «همشهری جوان» که به اتهام توهین […]

جلسه رسیدگی به پرونده‌های «همشهری جوان»، «مهرنامه» و «پیک سبز» صبح امروز (یکشنبه) – ۱۳ اسفندماه – در شعبه های نهم و ششم دادگاه کیفری یک استان تهران به ریاست قاضی محمدی کشکولی و قاضی شقاقی برگزار شد.

به گزارش ایسنا، پس از رسیدگی به پرونده مدیرمسئول هفته نامه «همشهری جوان» که به اتهام توهین در شعبه نهم دادگاه کیفری یک استان تهران و با شکایت گروه خودروسازی سایپا تشکیل شده بود، هیات منصفه مطبوعات مدیرمسئول این هفته نامه را مجرم تشخیص نداد.

پرونده مدیرمسئول ماهنامه «مهرنامه» نیز با عناوین اتهامی نشر مطالب الحادی و ترویج مطالبی که به اساس جمهوری اسلامی لطمه می‌زند و نشر مطالب خلاف واقع تشکیل شده بود که پس از رسیدگی در شعبه ششم دادگاه کیفری یک استان تهران، هیات منصفه مطبوعات مدیرمسئول این هفته نامه را در هر دو عنوان اتهامی مجرم تشخیص داد و مستحق تخفیف ندانست.

در شعبه ششم دادگاه کیفری یک استان تهران پرونده مدیرمسئول نشریه «پیک سبز» با عنوان اتهامی انتشار مطالب خلاف واقع و نشر اکاذیب و با شکایت مدعی العموم مورد رسیدگی قرار گرفت که هیات منصفه مطبوعات، متهم این پرونده را مجرم تشخیص نداد.

انتهای پیام

0/5 (0 نقد و بررسی)
خبر جدید  قاچاقچی سیگار به پرداخت بیش از پنج میلیارد ریال محکوم شد

نشريه:
نويسنده: