3:30:00 - پنج‌شنبه 1 ژانویه 1970
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب

افزايش ۳۰ درصدي کشف انواع مواد محترقه نسبت به سال قبل

افزايش ۳۰ درصدي کشف انواع مواد محترقه نسبت به سال قبل
خبرگزاري آريا- فرمانده نيروي انتظامي گفت: با آمادگي و برنامه ريزي هاي صورت پذيرفته ميزان کشفيات مواد محترقه ۳۰ درصد نسبت به مدت مشابه سال قبل افزايش داشته است.به گزارش خبرگزاري آريا به نقل از پايگاه خبري پليس، سردار “حسين اشتري” در حاشيه همايش يک روزه معاونان عمليات فرماندهي ناجا در سراسر کشور و فرماندهان […]

افزايش 30 درصدي کشف انواع مواد محترقه نسبت به سال قبل

خبرگزاري آريا- فرمانده نيروي انتظامي گفت: با آمادگي و برنامه ريزي هاي صورت پذيرفته ميزان کشفيات مواد محترقه ۳۰ درصد نسبت به مدت مشابه سال قبل افزايش داشته است.
به گزارش خبرگزاري آريا به نقل از پايگاه خبري پليس، سردار “حسين اشتري” در حاشيه همايش يک روزه معاونان عمليات فرماندهي ناجا در سراسر کشور و فرماندهان استان هاي مرزي و مديران مربوطه ستاد ناجا، اظهار داشت: هدف از برگزاري اين گونه همايش ها، بررسي و مروري بر اجراي مأموريت هاي سال گذشته و آمادگي براي برنامه ريزي منسجم تر در اجراي مأموريت هاي عملياتي و انتظامي سال آينده است.
وي خاطر نشان کرد: با برگزاري اين نشست ها، قصد ارتقاء عمليات ها و افزايش توان رزمي ناجا را داريم بايد با برنامه ريزي هاي منسجم تر بتوانيم در سال آينده، توان انتظامي و عمليات دفاعي ناجا را ارتقاء بخشيم.
عالي ترين مقام انتظامي کشور تأکيد کرد: بحمدالله معاونت عمليات ناجا توان بالايي در اجراي مأموريت هاي محوله دارد که با ظرفيت بيشتري در خدمت مردم باشد و بتواند به نحو شايسته تري مأموريت ها را اجرا کند.
سردار اشتري عنوان کرد: در ايام باقيمانده تا پايان سال به خصوص چهارشنبه آخر سال، افراد شروري که به دنبال ايجاد بي نظمي هستند، بدانند به طور حتم نيروي انتظامي با هماهنگي دستگاه قضا مانع فعاليت هاي شرورانه آنان مي شود.
فرمانده نيروي انتظامي در پاسخ به سوال خبرنگاري درباره ميزان کشف قاچاق مواد محترقه، افزود: با آمادگي که از ماه هاي گذشته هم در مرز و هم در داخل شهرها صورت گرفته و همچنين با مراقبت هايي که شده شاهد افزايش ۳۰ درصدي کشفيات انواع مواد محترقه نسبت به مدت مشابه سال قبل هستيم و تصورمان اين است که در ايام باقيمانده نيز باز اقلامي در اين خصوص کشف شود.
وي يادآور شد: از مردم درخواست مي کنم مديريت کنند تا فرزندانشان از مواد محترقه که سبب آسيب رساني صوتي و فيزيکي مي شود استفاده نکنند و اميدوارم با کمک رسانه ها و اطلاع رساني بتوانيم مانع آسيب رسيدن به مردم شويم.
سردار اشتري اضافه کرد: تأکيد ما اين است که در مواقع تماس با  مرکز سامانه اي ۱۱۰ بتوانيم در کمترين زمان ممکن مأموران را به محل وقوع حادثه اعزام کنيم و سعي داريم  با افزايش نيروها و تجهيزات بتوانيم در کوتاه ترين زمان ممکن (ساعت نرمال) در صحنه وقوع حاضر شويم  و به اين سمت در حرکتيم تا ان شاءالله ميزان رضايتمندي مردم در اين باره افزايش يابد.

خبر جدید  حمایت‌های قانونی از کسب و کارهای اینترنتی چیست؟
0/5 (0 نقد و بررسی)

نشريه:
نويسنده: