13:27:18 - چهارشنبه 23 ژانویه 2019
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب

افزایش کشف سرقت و کالای قاچاق توسط پلیس

افزایش کشف سرقت و کالای قاچاق توسط پلیس
پلیس پیشگیری ناجا گفت: کشف سرقت‌ها توسط پلیس ۶۵ درصد، دستگیری سارقین ۱۰۹ درصد، کشف کالای قاچاق ۱۴ درصد افزایش داشته است و ارزش ریالی کالای مکشوفه بیش از ۳۷۰ درصد افزایش یافته است.

به گزارش گروه اجتماعی خبرگزاری دانشجو، نخستین درزین پلیس راهآهن تهران صبح امروز با حضور سردار محمد شرفی فرمانده پلیس پیشگیری ناجا، سعید رسولی عضو هیات مدیره شرکت راهآهن، نورالله بیرانوند معاون تامین سرمایه و اقتصاد حملونقل شرکت راهآهن و جمعی از مدیران داخلی شرکت راهآهن افتتاح شد.

سردار محمد شرفی فرمانده پلیس پیشگیری ناجا در این مراسم با تسلیت ایام فاطمیه اظهار کرد: امنیت یک نیاز فکری انسانها است، با امینت همه چیز شیرین است و بدون امنیت هر داشتهای دارای تلخی است. یکی از شاخصهای اصلی امینت داخلی نیز برقراری ارتباط با پلیس و سایر دستگاهها است.

وی گفت: پلیس در کنار دیگر مسئولان راه آهن در حال انجام دادن رسالت خود است.

وی افزود: یکی از اولویتهای حفظ امنیت، بحث تجهیزات حافظان امنیت است و اضافه شدن درزین پلیس وسیله و ابزاری برای افزایش راندمان پلیس راهآهن است.

این مقام انتظامی تصریح کرد: کشف سرقتها توسط پلیس ۶۵ درصد، دستگیری سارقین ۱۰۹ درصد، کشف کالای قاچاق ۱۴ درصد افزایش داشته است و ارزش ریالی کالای مکشوفه بیش از ۳۷۰ درصد افزایش یافته است.

سردار شرفی تصریح کرد: در حوزه کشف موادمخدر صد در صد افزایش داشته ایم و از نظر تعداد پرونده ۱۴ درصد و نفرات دستگیر شده ۲۵ درصد افزایش را شاهد هستیم.

سردار شرفی با اشاره به اهمیت حفظ امنیت در خطوط ریلی گفت: سرقت در صنعت ریل متفاوت از سایر عرصههای اجتماعی است. شاید سرقت یک پیچ خارج از صنعت ریلی، تنها بحث مادی اش مهم باشد، ولی این سرقت در این صنعت میتواند یک فاجعه را رقم بزند.

خبر جدید  جزئیات شماره گذاری خودرو‌های گذر موقت

وی در پایان تاکید کرد: مسئولیت امنیت در این حوزه (راهآهن) با پلیس است که پلیس هم با آموزشهای خاص و افزایش تجهیزات خود این امنیت را برقرار کرده است.


منبع :: http://snn.ir

0/5 (0 نقد و بررسی)

نشريه:
نويسنده: