0:41:13 - سه‌شنبه 5 فوریه 2019
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب

امیدواریم مشمولان عفو تا پایان بهمن آزاد شوند

امیدواریم مشمولان عفو تا پایان بهمن آزاد شوند
وزیر دادگستری گفت: با عنایات مقام معظم رهبری و عفوی که رئیس قوه قضائیه برای زندانیان درنظر گرفته‌اند تا پایان بهمن ماه شاهد آزادی جمع کثیری از زندانیان باشیم.

به گزارش گروه اجتماعی خبرگزاری دانشجو، سید علیرضا آوائی وزیر دادگستری که به مناسبت دهه فجر به استان فارس سفر کرده است، با همراهی القاصی مهر رئیس کل دادگستری فارس، رحیمی استاندار فارس، علی صالحی دادستان عمومی و انقلاب شیراز، سید حشمت اله حیات الغیب مدیرکل زندانهای فارس و هیأت همراه از بخشهای مختلف زندان مرکزی شیراز بازدید کرده و در ملاقات چهره به چهره با زندانیان در جریان مسائل و مشکلات آنان قرار گرفت.

وزیر دادگستری پس از بازدید از زندان مرکزی شیراز گفت: این انقلاب برای ما ارمغانهای فراوانی داشته و مهمترین هدیه آن استقلال بوده است و هرچند سختیهای زیادی به خصوص اقشار آسیب پذیر جامعه برای پیروزی این انقلاب تحمل کردند، اما خارج از تعصبات و تعلقات به نظام مقدس جمهوری اسلامی، ایران از نظر عزت مندی و افتخار در جایگاه رفیعی قرار دارد.

آوائی درخصوص اقدامات صورت گرفته در زندان مرکزی شیراز اظهار داشت: کارهای بسیار فوق العاده و قابل تحسینی در زمینه قرآنی، حرفه آموزی و اشتغال در این زندان انجام شده است که این فعالیتها باید توسعه یابد تا بازگشت سعادتمندانه زندانیان به جامعه را تضمین کند.

وی ادامه داد: برنامههای مذهبی، فرهنگی و حرفه آموزی به نحو مطلوب انجام میشود و فضای نگهداری و بهداشتی موجود بسیار مناسب و قابل تحسین است.

وزیر دادگستری با اشاره به اینکه وضعیت زندان مرکزی شیراز در مقایسه با زندانهای سایر کشورها بسیار مطلوبتر است گفت: وضعیت این زندان، از بیشتر کشورهای مدعی حقوق بشر در خصوص رضایتمندی زندانیان بهتر، و کارهای بسیار بزرگی در راستای توانمندسازی زندانیان و اصلاح آنان انجام شده است.

خبر جدید  آیا سربازان متاهل می‌توانند شهر محل دوره آموزشی را انتخاب کنند؟

آوائی در ادامه اظهار امیدواری کرد که با عنایات مقام معظم رهبری و عفوی که رئیس قوه قضائیه برای زندانیان درنظر گرفته اند تا پایان بهمن ماه شاهد آزادی جمع کثیری از زندانیان باشیم.


منبع :: http://snn.ir

0/5 (0 نقد و بررسی)

نشريه:
نويسنده: