3:30:00 - پنج‌شنبه 1 ژانویه 1970
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب

انقلاب شکوهمند اسلامي ايران ماحصل خون فرزندان روح الله است

انقلاب شکوهمند اسلامي ايران ماحصل خون فرزندان روح الله است
خبرگزاري آريا- فرمانده پايگاه شکاري شهيد لشگري ارتش با بيان اينکه انقلاب شکوهمند اسلامي ايران ماحصل خون فرزندان روح الله است، گفت: مردم ولايتمدار ايران اسلامي به فرمان ولي امر مسلمين و امام عزيزشان بازهم به صحنه آمدند و جواب ياوه گويي هاي دشمنان را با سيلي محکم دادند.به گزارش خبرگزاري آريا به نقل از […]

انقلاب شکوهمند اسلامي ايران ماحصل خون فرزندان روح الله است

خبرگزاري آريا- فرمانده پايگاه شکاري شهيد لشگري ارتش با بيان اينکه انقلاب شکوهمند اسلامي ايران ماحصل خون فرزندان روح الله است، گفت: مردم ولايتمدار ايران اسلامي به فرمان ولي امر مسلمين و امام عزيزشان بازهم به صحنه آمدند و جواب ياوه گويي هاي دشمنان را با سيلي محکم دادند.
به گزارش خبرگزاري آريا به نقل از پايگاه خبري پليس، سردار “محمد تسويه چي” که ميهمان محفل گرم و با صفاي فرماندهي و کارکنان تيپ يکم اميرالمومنين علي(ع) يگان هاي ويژه ناجا بود و در گفت و گويي صميمي با آنان، انقلاب شکوهمند اسلامي ايران را ماحصل خون فرزندان روح الله دانست.
وي با اشاره به حضور ميليوني هموطنان عزيزمان در جاي جاي ميهن اسلامي در راهپيمايي ۲۲ بهمن خاطر نشان کرد: مردم ولايتمدار ايران اسلامي به فرمان ولي امر مسلمين و امام عزيزشان بازهم به صحنه آمدند و جواب ياوه گويي هاي دشمنان را با سيلي محکم دادند.
سردار تسويه چي، ضمن ابراز خرسندي از حضور در محفل غيور مردان يگان ويژه ناجا تصريح کرد: اين جمع جوانان عزيز، بنده را ياد خاطرات قبل و بعد از انقلاب  و آن حماسه هايي که جوانان نيروهاي نظامي در سال هاي تاريک، سياه و سرد قبل از انقلاب آفريدند و جاودانه شدند، انداخت.
فرمانده پايگاه شکاري شهيد لشکري گفت: اگر تلاش ها و مجاهدت هاي بي پايان بسياري از مردم بخصوص نيروهاي ولايي، مدافع حرم و وطن نبود امروز بايد براي منافقان کور دل و مستکبران سر تعظيم خم مي کرديم اما با حماسه آن غيور مردان ديروز و امروز و شير مردي هايشان، انقلاب و دگرگوني ايجاد شد که همگان از آن بهره مندند و معناي واقعي استقلال و آزادي و اسلام را طنين انداز کردند.
وي ضمن اداي احترام به مقام شامخ شهداي انقلاب اسلامي و جنگ تحميلي ادامه داد: بعد از تبعيد امام (ره) در سال ۱۳۴۲ شهداي زيادي تقديم انقلاب شد تا زماني که حضرت امام خميني(ره) به فرودگاه تشريف آوردند و نيروي هوايي و ارتش غيور به استقبال از ايشان شتافتند.

خبر جدید  وزیر دادگستری، عضو هیات رئیسه فدراسیون شنا شد
0/5 (0 نقد و بررسی)

نشريه:
نويسنده: