19:43:00 - دوشنبه 5 مارس 2018
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب

اهدای ۲۰ میلیونی عواید فروش 'اسرافیل' برای آزادی زندانیان زن

اهدای ۲۰ میلیونی عواید فروش 'اسرافیل' برای آزادی زندانیان زن
کد خبر: ۸۲۸۵۲۴۷۳ (۶۴۱۷۰۳۲) تاریخ خبر: ۱۳۹۶/۱۲/۱۴ ساعت: ۱۶:۱۳ ‘; $.ajax({ type: “Post”, url: “/NetServices/Ajax.aspx/SendToFriend”, data: “{data:’” + data + “‘, enterd: ‘” + enterd + “‘ , captcha:’” + captcha + “‘ }”, contentType: “application/json; charset=utf-8”, dataType: “json”, success: function (msg) { if (msg.d == “”) { //alert(‘با موفقیت ارسال شد’); ResultText.innerHTML = “ […]

کد خبر:


‘;

$.ajax({
type: “Post”,
url: “/NetServices/Ajax.aspx/SendToFriend”,
data: “{data:'” + data + “‘, enterd: ‘” + enterd + “‘ , captcha:'” + captcha + “‘ }”,
contentType: “application/json; charset=utf-8”,
dataType: “json”,
success: function (msg) {

if (msg.d == “”) {
//alert(‘با موفقیت ارسال شد’);
ResultText.innerHTML = “

با موفقیت ارسال شد

“+ divbody;
} else {
alert(msg.d);
ResultText.innerHTML = oldhtml;

}
ctl00_ctl00_ContentPlaceHolder_ContentPlaceHolder_NewsContent4_Ajaxsendfriend_uc1_Captcha_US1_chanagesecurecode();

},
error: function () {
ResultText.innerHTML = “error”;
}
});

}

function ShowPopup(layer, obj) {

$(“.popup”).colorbox({ width: “350px”, inline: true, href: “#ResultText” });
//var objLayer = document.getElementById(layer);
//doPopup(objLayer,obj)
}

به گزارش روز دوشنبه ایرنا از روابط عمومی ستاد دیه کشور، عوامل فیلم سینمایی «اسرافیل» به تهیه‌ کنندگی مستانه مهاجر، از روز اکران این کار تا به امروز سه نمایش ویژه داشته ‌اند که بخش معینی از درآمد گیشه آخرین فیلم آیدا پناهنده، به عنوان کارگردان و البته تمام عواید اکران‌های خصوصی این اثر سینمایی صرف آزادی زندانیان زن غیربزهکار خواهد شد.
تا به امروز بسیاری از هنرمندان، فعالان مدنی و چند تن از نمایندگان زن مجلس شورای اسلامی، ضمن تماشای اسرافیل، در اقدام خیرخواهانه عوامل این اثر هنری در راستای حل مشکل بدهکاران تحت حمایت ستاد دیه مشارکت جسته و با تخصیص مبلغی معادل ۲۰۰ میلیون ریال، یاور این نهاد مردمی در امر آزادی یک بدهکار دیه سرطانی بوده‌اند.
سحر دولتشاهی، بازیگر سینما و سفیر آزادی زندانیان نیازمند، در یکی از نمایش‌های این فیلم که در محل پردیس سینمایی «شهرک» انجام شد، در سخنانی گفت: این افتخار را داشتم که مدت کوتاهی در خدمت زنان زندانی با جرایم غیرعمد باشم. زمانی که تهیه‌کننده اسرافیل اعلام کرد که بخشی از عواید فیلمش به این امر اختصاص داده شده، برای همین منظور به دلیل آشنایی کامل از وضعیت این دست بدهکاران گرفتار زندان بسیار خوشحال شدم. چون انسان‌هایی که به یاری آن‌ها آمده‌ایم نه با سوء نیت‌ مجرمانه، بلکه به دلیل مشکلات مالی و ناتوانی در پرداخت بدهی‌های بعضا پایین، در بند بسرمی‌برند. آن‌ها بزهکار نیستند و کمک به آن‌ها با توجه به توانایی هر کسی یک تکلیف اجتماعی است.
ناصر ملک‌مطیعی، هنرمند پیشکسوت سینما هم در قبال این نمایش‌های خیریه اظهار کرد: افتخار می‌کنم برای نمایش فیلمی حضور پیدا کرده‌ام که قرار است عوایدش در راستای آزادی زنانی از سرزمینم صرف شود که با همه نجابت و انسانیت، تنها بابت نداری در بند هستند. خرسندم در این امر خیر سهیم شدم و شنیده‌ام که قرار است اکران‌های اسرافیل با همین رویکرد ادامه‌ دار باشد تا در آستانه نوروز گرفتاران بیشتری را از منجلاب زندان رهایی بخشد.هر کسی در این راه قدمی بردارد، هر چقدر هم کوچک باشد، قابل احترام است.
به گزارش ایرنا، پویش آزادی محکومان زن در بند با نام «زندان جای مادران نیست» با مشارکت ستاد مردمی دیه و معاونت امور زنان و خانواده ریاست جمهوری برای آزادی زنان جرایم غیرعمد و غیرکلاهبردار برپا شده است و قرار است در این پویش ۲۵۰ زن زندانی جرایم غیرعمد در آستانه سال نو آزاد شوند و به کانون خانواده برگردند.
اجتمام** ۷۳۲۹ **۱۵۶۹

خبر جدید  طرح کاهش 50 زندانیان در کمیسیون قضایی مجلس بررسی می شود

انتهای پیام /*

0/5 (0 نقد و بررسی)

نشريه:
نويسنده: