10:33:00 - چهارشنبه 28 فوریه 2018
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب

اولتیماتوم پلیس به برهم‌زنندگان نظم و آرامش در سه‌شنبه آخرسال

اولتیماتوم پلیس به برهم‌زنندگان نظم و آرامش در سه‌شنبه آخرسال
به گزارش گروه اجتماعی خبرگزاری آنا،‌ سردار حسین اشتری فرمانده نیروی انتظامی در حاشیه همایش معاونت‌های عملیات در ستاد ناجا در جمع خبرنگاران اظهار کرد: همایش یک روزه معاونین عملیات‌های فرماندهی انتظامی سراسر کشور و فرماندهی مرزبانی و مدیران مربوطه امروز در ستاد نیروی انتظامی برگزار شد. وی تصریح کرد:‌ هدف از برگزاری این نشست،‌ […]

به گزارش گروه اجتماعی خبرگزاری آنا،‌ سردار حسین اشتری فرمانده نیروی انتظامی در حاشیه همایش معاونت‌های عملیات در ستاد ناجا در جمع خبرنگاران اظهار کرد: همایش یک روزه معاونین عملیات‌های فرماندهی انتظامی سراسر کشور و فرماندهی مرزبانی و مدیران مربوطه امروز در ستاد نیروی انتظامی برگزار شد.

وی تصریح کرد:‌ هدف از برگزاری این نشست،‌ بررسی و مروری بر اجرای مأموریت‌های این معاونت در سال جاری و همچنین آمادگی برای اجرای مأموریت‌های سال آینده و ایام باقی‌مانده سال ۹۶ است.

اشتری اضافه کرد:‌ آمادگی برای اجرای مأموریت‌های نوروز ۹۷ و موضوعات ترافیکی، انتظامی و امنیتی و ارائه خدمت در این ایام از جمله مباحثی بود که در این همایش بررسی شد.

فرمانده ناجا، ارتقاء‌ توان عملیاتی و ارتقاء توان وزنی یگان‌های ناجا را از اهم برنامه‌هایی دانست که باید در سال آینده بر روی آن برنامه‌ریزی کرد.

وی با بیان اینکه این ظرفیت و توان را باید در مرز،‌ شهرها و جاده‌ها افزایش دهیم، گفـت: مجموعه نیروی انتظامی و معاونت‌های عملیات، این توان را دارد که با ظرفیت بالاتر و توان بیشتر در خدمت امنیت باشد.

فرمانده نیروی انتظامی با توجه به در پیش رو بودن چهارشنبه سوری به افرادی که دنبال شرارت هستند اولتیماتوم داد و گفت: افرادی که دنبال شرارت هستند و می‌خواهند بی‌نظمی کرده و آرامش را به هم بزنند توجه لازم را داشته باشند چرا که ناجا با برنامه‌ریزی صحیح و هماهنگی قضایی،‌ مانع از حرکت آنها شده و با آنها برخورد خواهد کرد.

وی به مردم و خانواده‌ها توصیه کرد که مدیریت لازم را داشته باشند و باعث اخلال در نظم و امنیت محله و شهر خود نشوند.

خبر جدید  پیغام دادند بابک زنجانی را اعدام نکنید، بدهی اش را می دهیم /بی بندوباری مالی در دوره احمدی نژاد به چشم می خورد

اشتری در خصوص کشفیات مواد محترقه گفت:‌ امسال کشف انواع مواد محترقه نسبت به سال گذشته بیش از ۳۰ درصد افزایش داشته است؛‌ البته چند محموله نیز در این خصوص شناسایی شده که در چند روز آینده با آنها برخورد لازم صورت می‌گیرد.

وی از مردم و از کسبه درخواست کرد که در این زمینه مراقبت‌های لازم را داشته باشند و سعی کنند از مواد محترقه‌ای که باعث خسارت صوتی و فیزیکی به مردم می‌شوند، استفاده نکنند و اولیاء نیز تحرکات فرزندان خود را مراقبت کنند تا خدای‌نکرده مشکل و نقص عضوی به وجود نیاید.

فرمانده ناجا در خصوص ماموریت‌های پلیس ۱۱۰ گفت: تاکید ما این است که وقتی تماسی با فوریت‌های ۱۱۰ صورت می‌گیرد، با کمترین زمان پلیس حاضر شود؛ مأموران ما این همت را دارند، سعی کرده‌ایم نیروها را افزایش و تجهیزات را نیز بیشتر کنیم؛ البته برخی نقاط زمان بیشتری می‌رود، اما سعی داریم به سمت نرمال پیش رویم.

0/5 (0 نقد و بررسی)

نشريه:
نويسنده: