3:30:00 - پنج‌شنبه 1 ژانویه 1970
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب

ايمان و مديريت جهادي، عامل موفقيت يگان هاي ويژه در ماموريت هاي محوله

ايمان و مديريت جهادي، عامل موفقيت يگان هاي ويژه در ماموريت هاي محوله
خبرگزاري آريا- رئيس بازرسي کل ناجا گفت: بي شك ايمان و مديريت جهادي، عامل موفقيت يگان ويژه در انجام ماموريت هاي محوله است که مي توان آن را به عنوان يک دستاورد اساسي برشمرد.به گزارش خبرگزاري آريا به نقل از پايگاه خبري پليس، سردار “محرم مجرد” در جمع رؤساي بازرسي يگان هاي ويژه سراسر کشور […]

ايمان و مديريت جهادي، عامل موفقيت يگان هاي ويژه در ماموريت هاي محوله

خبرگزاري آريا- رئيس بازرسي کل ناجا گفت: بي شك ايمان و مديريت جهادي، عامل موفقيت يگان ويژه در انجام ماموريت هاي محوله است که مي توان آن را به عنوان يک دستاورد اساسي برشمرد.
به گزارش خبرگزاري آريا به نقل از پايگاه خبري پليس، سردار “محرم مجرد” در جمع رؤساي بازرسي يگان هاي ويژه سراسر کشور اظهار داشت: بي شك ايمان و مديريت جهادي، عامل موفقيت يگان ويژه در انجام ماموريت هاي محوله است که مي توان آن را به عنوان يک دستاورد اساسي در سطح اين يگان  دانست.
وي خاطرنشان كرد: براي پيشبرد امور روزمره، ايمان و مديريت جهادي بايد در راس کار قرار گيرد و فرماندهان با برنامه ريزي و توانمندسازي نيروها، گام موثري را در  ساخت شخصيت پليسي در تراز جمهوري اسلامي بردارند.
رئيس بازرسي ناجا اظهار داشت: يگان ويژه بايد کار خود را براساس دو محور اسلام و مردم ادامه دهد، لذا همواره همچون سنوات گذشته با در نظر گرفتن ارزش ها و با متانت و معنويت ماموريت هاي مردم ياري و مبارزه با دشمنان اسلام را به سرانجام مي رساند.
وي ادامه داد: يگان ويژه يک واحد منسجم، هماهنگ و متدين است که همواره خود را براي روزهاي سخت و ضروري آماده مي کند و تاکنون با تمهيدات لازم زيرساخت هاي خود را به خوبي تقويت کرده و آماده هرگونه خدمت رساني شايسته به جامعه اسلامي است.
اين مقام انتظامي افزود: اسلام، مقام معظم رهبري و مردم سه رکن اصلي اين انقلاب هستند که دشمن همواره با برنامه ريزي و اهداف مختلف در تلاش است تا بين اين سه رکن نظام تفرقه ايجاد کند تا مردم را نسبت به انقلاب نا اميد و مايوس کند لذا ما بايد با جانفشاني و فداکاري همواره ارزش هاي انقلاب را حفظ کرده و در مقابل دشمنان نظام ايستادگي کنيم.
سردار مجرد خاطرنشان كرد: امروزه يگان ويژه مورد تاييد سلسله مراتب فرماندهي، رهبري و مردم است و يک نمونه مثبت براي آنها بوده که اين امر يک سرافرازي نزد خداوند و در سطح جامعه و در عين حال يک اتحاد همگاني براي مقابله با دشمنان انقلاب است.
رئيس بازرسي کل ناجا در سخنان پاياني خود خطاب به رؤساي بازرسي يگان ويژه تأکيد کرد: براي رسيدن به قله هاي پيشرفت و ترقي در حيطه  بازرسي نياز است به اصل ويژگي هاي سازماني و فردي توجه ويژه اي شود و در ارتقاء آن تلاش کرد.

خبر جدید  نیکبخت: اعمال جایگزین‌های حبس بیشتر و گسترده‌تر شود
0/5 (0 نقد و بررسی)

نشريه:
نويسنده: