3:30:00 - پنج‌شنبه 1 ژانویه 1970
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب

بازنشستگان ناجا شايسته دريافت بهترين خدمات هستند

بازنشستگان ناجا شايسته دريافت بهترين خدمات هستند
خبرگزاري آريا- جانشين معاونت نيروي انساني ناجا با اشاره به تاکيدات فرمانده ناجا مبني بر تکريم و تجليل بازنشستگان و پيشکسوتان گفت: بازنشستگان ناجا شايسته دريافت بهترين خدمات هستند.به گزارش خبرگزاري آريا به نقل از پايگاه خبري پليس، سردار ” عباس  شريعتي ” در چهارمين کارگاه آموزشي مسئولان دواير بازنشستگان ناجا، با گرامي داشت ياد […]

بازنشستگان ناجا شايسته دريافت بهترين خدمات هستند

خبرگزاري آريا- جانشين معاونت نيروي انساني ناجا با اشاره به تاکيدات فرمانده ناجا مبني بر تکريم و تجليل بازنشستگان و پيشکسوتان گفت: بازنشستگان ناجا شايسته دريافت بهترين خدمات هستند.
به گزارش خبرگزاري آريا به نقل از پايگاه خبري پليس، سردار ” عباس  شريعتي ” در چهارمين کارگاه آموزشي مسئولان دواير بازنشستگان ناجا، با گرامي داشت ياد و خاطره شهدا اظهار داشت: مردم عزيز ايران اسلامي بار ديگر با حضور گسترده در راهپيمايي ۲۲ بهمن ماه، تجديد بيعت  با آرمان هاي نظام، انقلاب و مقام معظم رهبري را اعلام  و دشمنان  انقلاب اسلامي  به ويژه سران استکبار را  نااميد کردند.
وي در ادامه با تقدير از دست اندرکاران برگزاري کارگاه آموزشي، افزود: جا دارد از توجه  سرهنگ ” نامجو” رئيس مرکز امور بازنشستگان ناجا براي برگزاري چنين کارگاه آموزشي تشکر کنم، اين رويکرد بيانگر اهتمام مسئولان اين مرکز براي بهبود روندرسيدگي به وضعيت بازنشستگان و پيشکسوتان عزيز است.
جانشين معاونت نيروي انساني ناجا با اشاره به ارائه گزارش عملکرد توسط سرهنگ ” نامجو ”  ادامه داد: از  اقدامات صورت گرفته  قدرداني مي کنم، هر چند تا رسيدن به نقطه ايده ال فاصله وجود دارد، با توجه به  فرمايش مقام معظم رهبري مبني بر” تکريم” بازنشستگان و هم چنين اراده ، اهتمام و تاکيد فرمانده، هيئت رئيسه و  معاون نيروي انساني ناجا  مبني بر تجليل و تکريم اين قشر عزيز، بايد از ظرفيت هاي موجود در راستاي خدمات دهي مطلوب تر به پيشکسوتان نهايت بهره را ببريم.
سردار شريعتي خاطر نشان کرد: حفظ شان و منزلت بازنشستگان و پيشکسوتان از اولويت هاي نيروي انتظامي است و در اين راستا نيز برنامه هاي ويژه و در عين حال مستمري دنبال مي شود.
وي خطاب به مسئولان دواير امور بازنشستگي رده هاي تخصصي و فرماندهي انتطامي استان ها، گفت: خدمت به خلق از بالاترين و برترين عبادت ها است و امروز همه ما در لباس مقدسي فرصت خدمتگزاري داريم که بايد اين مهم را  قدر بدانيم، در اين جايگاه و مسئوليت با کساني در ارتباط هستيم که ۳۰ سال و يا حتي بيش از اين در سازمان عظيم نيروي انتظامي خدمت کرده اند بنابراين شايسته دريافت بهترين خدمات در دوران بازنشستگي هستند.
اين مقام ارشد انتظامي مطرح کرد: همواره بايد رويکردمان ارائه خدمات بي منت، مطلوب، به موقع و با حفظ شان بازنشستگان و پيشکسوتان باشد.
وي گفت: اميد است در مسير خدمتگزاري بتوانيم رضايت خداوند متعال، فرماندهي کل قوا مقام معظم رهبري و فرمانده محترم نيروي انتظامي را جلب و سرباز شايسته اي براي نظام و انقلاب باشيم.

خبر جدید  قتل مادربزرگ 74 ساله به دستان نوه
0/5 (0 نقد و بررسی)

نشريه:
نويسنده: