3:30:00 - پنج‌شنبه 1 ژانویه 1970
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب

بازگويي خاطرات دفاع مقدس، کلاس درس براي نسل جوان است/ اتحاد مردم ايران اسلامي، بزرگترين سرمايه براي امنيت

بازگويي خاطرات دفاع مقدس، کلاس درس براي نسل جوان است/ اتحاد مردم ايران اسلامي، بزرگترين سرمايه براي امنيت
خبرگزاري آريا- فرمانده مرزباني ناجا، گفت: ايمان، انسجام مردمي و پيروي از ولايت فقيه، بزرگترين سرمايه براي حفظ امنيت نظام مقدس جمهوري اسلامي و کشور است.به گزارش خبرگزاري آريا به نقل از پايگاه خبري پليس، سردار “قاسم رضايي” در مراسم شب خاطره اسوه هاي امنيت وگرامي داشت ياد و خاطره شهداي مرزبان استان ايلام، گفت: […]

بازگويي خاطرات دفاع مقدس، کلاس درس براي نسل جوان است/ اتحاد مردم ايران اسلامي، بزرگترين سرمايه براي امنيت

خبرگزاري آريا- فرمانده مرزباني ناجا، گفت: ايمان، انسجام مردمي و پيروي از ولايت فقيه، بزرگترين سرمايه براي حفظ امنيت نظام مقدس جمهوري اسلامي و کشور است.
به گزارش خبرگزاري آريا به نقل از پايگاه خبري پليس، سردار “قاسم رضايي” در مراسم شب خاطره اسوه هاي امنيت وگرامي داشت ياد و خاطره شهداي مرزبان استان ايلام، گفت: اين نوع گفتمان، يکي از ابزارهاي جدي مقابله با تهديدات و تهاجمات فرهنگي و يک ضرورت است.
وي با بيان اينکه در دفاع مقدس از ارزش ها و دستاوردهاي انقلاب اسلامي دفاع شد، يادآور شد: آنچه انقلاب اسلامي به ما هديه کرد آرمان ها و ارزش هاي انقلاب اسلامي بود که در منطقه عملياتي ميمک و مرزهاي استان ايلام از اين آرمان ها دفاع شد.
فرمانده مرزباني ناجا، با اشاره به اينکه امروز ما مديون فداکاري شهدا، جانبازان و ايثارگران هستيم، افزود: انقلاب اسلامي ايران در مسير الي الله و بسترساز ظهور امام زمان (عج) است؛ انقلاب اسلامي و دفاع مقدس در راستاي بعثت، غدير و صحنه هاي عاشوراست.
سردار رضايي با بيان اينکه استان ايلام با تقديم ۳ هزار شهيد نقش مهمي در دوران دفاع مقدس داشته است، يادآور شد: بازگويي خاطرات دوران دفاع مقدس براي نسل امروز يک درس و کلاس بزرگ است، امروز بايد تهديدها را بشناسيم و انس با قرآن و در مسير ولايت بودن نياز ماست.
وي با تاکيد بر اينکه امروز جنگ و نبرد دشمنان با انقلاب اسلامي عوض شده است، گفت: هدف اصلي دشمنان نظام و انقلاب اسلامي، ضربه زدن به اصل ولايت فقيه است به گونه اي که ستون انقلاب اسلامي را نشانه گرفته اند؛ دشمن شناسي و بصيرت بسيار مهم است که بايد به روز بود و دشمنان را به خوبي شناخت.
فرمانده مرزباني ناجا، با بيان اينکه کشور ايران با ۱۵ کشور همسايه و داراي مرز مشترک است، ابراز کرد: مرزبانان کشور عزيز ايران اسلامي با تمام سختي ها از مرزهاي نظام جمهوري اسلامي دفاع مي کنند.
سردار رضايي، با اشاره به مظلوميت مرزداران در دفاع از مرزها در سخت ترين شرايط، خاطرنشان کرد: امروز ما بالاترين و بزرگترين سرمايه را داريم که ايمان و انسجام مردمي و ارتباط قلبي مردم با ولي امر مسلمين است که در دنيا چنين چيزي وجود ندارد.
گفتني است، در پايان اين مراسم از خانواده هاي ۱۵ شهيد مرزبان استان ايلام با حضور مسئولان فرهنگي و اجرايي استان تجليل شد.

خبر جدید  اینطور نیست که موریانه فساد به بدنه نظام افتاده باشد/ هیچ کشوری بی فساد نیست
0/5 (0 نقد و بررسی)

نشريه:
نويسنده: