1:44:59 - سه‌شنبه 5 فوریه 2019
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب

باید بازگشت سعادتمندانه زندانیان به جامعه را تضمین کنیم

باید بازگشت سعادتمندانه زندانیان به جامعه را تضمین کنیم
وزیر دادگستری گفت: کارهایی در زمینه اشتغال در زندان‌ها انجام شده است که این فعالیت‌ها باید توسعه یابد تا بازگشت سعادتمندانه زندانیان به جامعه را تضمین کند.

به گزارش گروه اجتماعی خبرگزاری آنا از وزارت دادگستری، علیرضا آوائی که به مناسبت دهه فجر به استان فارس سفر کرده است، با همراهی رئیسدادگستری استان فارس، استاندار فارس،دادستان عمومی و انقلاب شیراز ومدیرکل زندانهای فارساز بخشهای مختلف زندان مرکزی شیراز بازدید کردو در ملاقات چهره به چهره با زندانیان، در جریان مسائل و مشکلات آنها قرار گرفت.

وزیر دادگستری پس از بازدید از زندان مرکزی شیراز گفت:انقلاب اسلامی برای ما ارمغانهای فراوانی داشته و مهمترین هدیه آن استقلال بوده است و هرچند سختیهای زیادی به خصوص اقشار آسیبپذیر جامعه برای پیروزی این انقلاب تحمل کردند اما خارج از تعصبات و تعلقات به نظام مقدس جمهوری اسلامی، ایران از نظر عزتمندی و افتخار در جایگاه رفیعی قرار دارد.

وی در خصوص اقدامات صورت گرفته در زندان مرکزی شیراز اظهار کرد: کارهای بسیار فوقالعاده و قابل تحسینی در زمینه قرآنی، حرفهآموزی و اشتغال در این زندان انجام شده است که این فعالیتها باید توسعه یابد تا بازگشت سعادتمندانه زندانیان به جامعه را تضمین کند.

آوائی ادامه داد: برنامههای مذهبی، فرهنگی و حرفهآموزی به نحو مطلوب انجام میشود و فضای نگهداری و بهداشتی موجود بسیار مناسب و قابل تحسین است.

وزیر دادگستری با اشاره به اینکه وضعیت زندان مرکزی شیراز در مقایسه با زندانهای سایر کشورها بسیار مطلوبتر است، گفت: وضعیت این زندان، از بیشتر کشورهای مدعی حقوق بشر در خصوص رضایتمندی زندانیان بهتر و کارهای بسیار بزرگی در راستای توانمندسازی زندانیان و اصلاح آنها انجام شده است.

وی در پایاناظهار امیدواری کرد که با عنایات رهبر معظم انقلاب و عفوی که رئیس قوه قضائیه برای زندانیان در نظر گرفتهاند،تا پایان بهمن ماه شاهد آزادی جمع کثیری از زندانیان باشیم.

خبر جدید  آغاز سرکشی از اغذیه‌فروشی‌های مشهد/ حضور نامحسوس در مراکز خرید

انتهای پیام/۴۱۱۰/


منبع :: http://ana.ir

0/5 (0 نقد و بررسی)

نشريه:
نويسنده: