1:08:11 - سه‌شنبه 5 فوریه 2019
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب

باید بازگشت سعادتمندانه زندانیان به جامعه را تضمین کنیم

باید بازگشت سعادتمندانه زندانیان به جامعه را تضمین کنیم
وزیر دادگستری گفت: کارهای بسیار فوق العاده و قابل تحسینی در زمینه قرآنی، حرفه آموزی و اشتغال در زندانها انجام شده است که این فعالیت ها باید توسعه یابد تا بازگشت سعادتمندانه زندانیان به جامعه را تضمین کند.

به گزارش خبرگزاری فارس، سید علیرضا آوائی وزیر دادگستری که به مناسبت دهه فجر به استان فارس سفر کرده است، با همراهی القاصی مهر رئیس کل دادگستری فارس، رحیمی استاندار فارس، علی صالحی دادستان عمومی و انقلاب شیراز، سید حشمت اله حیات الغیب مدیرکل زندان های فارس و هیأت همراه از بخش های مختلف زندان مرکزی شیراز بازدید کرده و در ملاقات چهره به چهره با زندانیان در جریان مسائل و مشکلات آنان قرار گرفت.

وزیر دادگستری پس از بازدید از زندان مرکزی شیراز گفت: این انقلاب برای ما ارمغان های فراوانی داشته و مهمترین هدیه آن استقلال بوده است و هرچند سختی های زیادی به خصوص اقشار آسیب پذیر جامعه برای پیروزی این انقلاب تحمل کردند اما خارج از تعصبات و تعلقات به نظام مقدس جمهوری اسلامی، ایران از نظر عزت مندی و افتخار در جایگاه رفیعی قرار دارد. 

آوائی درخصوص اقدامات صورت گرفته در زندان مرکزی شیراز اظهار داشت: کارهای بسیار فوق العاده و قابل تحسینی در زمینه قرآنی، حرفه آموزی و اشتغال در این زندان انجام شده است که این فعالیت ها باید توسعه یابد تا بازگشت سعادتمندانه زندانیان به جامعه را تضمین کند.

وی ادامه داد: برنامه های مذهبی، فرهنگی و حرفه آموزی به نحو مطلوب انجام می شود و فضای نگهداری و بهداشتی موجود بسیار مناسب و قابل تحسین است.

وزیر دادگستری با اشاره به اینکه وضعیت زندان مرکزی شیراز در مقایسه با زندان های سایر کشورها بسیار مطلوب تر است گفت: وضعیت این زندان، از بیشتر کشورهای مدعی حقوق بشر در خصوص رضایتمندی زندانیان بهتر، و کارهای بسیار بزرگی در راستای توانمندسازی زندانیان و اصلاح آنان انجام شده است.

خبر جدید  جریمه ۴۰ میلیونی یک برند پوشاک خارجی به دلیل تبلیغات کاذب

آوائی در پایان اظهار امیدواری کرد که با عنایات مقام معظم رهبری و عفوی که رئیس قوه قضائیه برای زندانیان درنظر گرفته اند تا پایان بهمن ماه شاهد آزادی جمع کثیری از زندانیان باشیم.

انتهای پیام/


منبع :: https://www.farsnews.com

0/5 (0 نقد و بررسی)

نشريه:
نويسنده: