11:57:33 - یکشنبه 10 فوریه 2019
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب

برپایی نمایشگاه فرهنگی در مراسم راهپیمایی ۲۲ بهمن/ ارائه مشاور حقوقی رایگان توسط قضات دادگستری

برپایی نمایشگاه فرهنگی در مراسم راهپیمایی ۲۲ بهمن/ ارائه مشاور حقوقی رایگان توسط قضات دادگستری
معاونت فرهنگی قوه قضاییه با برپایی نمایشگاهی از آثار و فعالیت‌های صورت گرفته در سال‌های گذشته در مراسم راهپیمایی ۲۲ بهمن امسال حضور می‌یابد.

به گزارش خبرگزاری فارس، معاونت فرهنگی قوه قضائیه با برپایی نمایشگاهی از آثار و فعالیت‌های صورت گرفته در سال‌های گذشته در مراسم راهپیمایی ۲۲ بهمن امسال حضور می‌یابد.

در غرفه این معاونت که در مسیر راهپیمایی قرار دارد، مواردی، چون برخورد دستگاه قضایی با مفسدان پرونده‌های کلان اقتصادی، متهمان حقوق‌های نجومی، برهم زنندگان نظم و امنیت همراه با انتشار اسناد و تصاویر و پخش تصاویری از جلسات دادگاه‌های رسیدگی به این پرونده‌ها در معرض بازدیدکنندگان قرار می‌گیرد.

همچنین پخش آثار فرهنگی در زمینه ارتقاء و افزایش دانش حقوقی مردم مانند تیزر‌های روایت زندگی، مستند‌ها و کلیپ‌های تولیدی قوه قضاییه و…، نمایش بروشور‌های حقوقی گام به گام، نمایش کتب منتشره معاونت فرهنگی و نمایش طرح‌های گرافیکی از دیگر برنامه‌های غرفه معاونت فرهنگی قوه قضائیه در این مراسم است.

ارائه مشاوره حقوقی و قضایی رایگان توسط قضات دادگستری به راهپیمایان نیز از دیگر برنامه‌های این معاونت در محل راهپیمایی ۲۲ بهمن است.

لازم به ذکر است غرفه معاونت فرهنگی قوه قضاییه در خیابان آزادی، نبش خیابان استاد معین قرار دارد.

انتهای پیام/


منبع :: https://www.farsnews.com

0/5 (0 نقد و بررسی)
خبر جدید  چهارمین جلسه رسیدگی به پرونده جعبه سیاه پرونده زنجانی آغاز شد

نشريه:
نويسنده: