1:19:00 - دوشنبه 26 فوریه 2018
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب

بیشترین تلاش کانون وکلا صرف حفظ استقلال خود می شود

بیشترین تلاش کانون وکلا صرف حفظ استقلال خود می شود
کد خبر: ۸۲۸۴۳۸۰۲ (۶۴۰۵۷۷۴) تاریخ خبر: ۱۳۹۶/۱۲/۰۶ ساعت: ۲۱:۴۹ ‘; $.ajax({ type: “Post”, url: “/NetServices/Ajax.aspx/SendToFriend”, data: “{data:’” + data + “‘, enterd: ‘” + enterd + “‘ , captcha:’” + captcha + “‘ }”, contentType: “application/json; charset=utf-8”, dataType: “json”, success: function (msg) { if (msg.d == “”) { //alert(‘با موفقیت ارسال شد’); ResultText.innerHTML = “ […]

کد خبر:


‘;

$.ajax({
type: “Post”,
url: “/NetServices/Ajax.aspx/SendToFriend”,
data: “{data:'” + data + “‘, enterd: ‘” + enterd + “‘ , captcha:'” + captcha + “‘ }”,
contentType: “application/json; charset=utf-8”,
dataType: “json”,
success: function (msg) {

if (msg.d == “”) {
//alert(‘با موفقیت ارسال شد’);
ResultText.innerHTML = “

با موفقیت ارسال شد

“+ divbody;
} else {
alert(msg.d);
ResultText.innerHTML = oldhtml;

}
ctl00_ctl00_ContentPlaceHolder_ContentPlaceHolder_NewsContent4_Ajaxsendfriend_uc1_Captcha_US1_chanagesecurecode();

},
error: function () {
ResultText.innerHTML = “error”;
}
});

}

function ShowPopup(layer, obj) {

$(“.popup”).colorbox({ width: “350px”, inline: true, href: “#ResultText” });
//var objLayer = document.getElementById(layer);
//doPopup(objLayer,obj)
}

به گزارش ایرنا، هومان پارسا شامگاه یکشنبه در همایشی به مناسبت هفته وکیل مدافع با اشاره به هفتم آبان ماه و تصویب تاریخی لایحه استقلال کانون وکلا توسط دولت مصدق در سال۱۳۳۱، این برهه تاریخی را نقطه عطفی در تاریخ وکالت ایران دانست و افزود: کانون وکلا باید از این حیطه حراست کنند چون داشتن استقلال ضامن رسالت حقیقی این نهاد است.
وی ادامه داد: قبل از سال ۱۳۳۱ کانون وکلا در ایران مستقل نبود ولی از هفتم اسفند این سال تا امروز به طور نسبی این استقلال حفظ شده است ،کانون وکلا در صورت حفظ استقلال می تواند ضامن دفاع از حقوق شهروندی باشد و حمایت از حقوق شهروندی و فرهنگ مدنیت را گسترش دهد.
رئیس کانون وکلای استان فارس بیان کرد: این کانون می تواند نقش خود را در توسعه فرهنگ حقوقی ایفا کند ،در جمع جامعه وکلا انسان های توانمندی وجود دارد که می توانند به تحقق این موضوع با اهمیت کمک کنند.
پارسا در بخش دیگری از سخنان خود خطاب به برخی اعضای شورای شهر که در این جلسه حضور داشتند گفت: کانون وکلا دادگستری فارس از اعضای شورای شهر شیراز انتظار دارد که برای ایجاد و احداث جایگاهی ساختمانی در خور نام این کانون در شیراز کمک های لازم را انجام دهد .
وی با تشکر از پیشنهاد نام گذاری یک خیابان در شیراز به نام وکیل که از سوی یکی از اعضای شورای شهر در این جلسه مطرح کرد، افزود: کمیسیون هایی مانند حقوق بشر و بانوان که در کانون وکلا استان فارس تشکیل شده در حوزه های اجتماعی و آشنایی اقشار آسیب پذیر با حقوق خود تلاش های خوبی انجام داده است.
رئیس شورای اسلامی شهر شیراز در ادامه این جلسه گفت: این شورا یکی از اولویت های خود را حفاظت از حقوق مردم می داند و به همین دلیل کمیسیون حقوق شهروندی را تشکیل داده تا از حقوق مردم در اموری که لازم است دفاع کند.
احمدرضا دستغیب افزود: لازم است با همفکری کانون وکلای دادگستری استان فارس وظایف شورای شهر شیراز را به پیش ببریم تا به سمت داشتن شهری خوب و مطلوب و به دور از تعدی به حقوق شهروندان حرکت کنیم.
یکم تا هفتم اسفندماه به نام هفته وکیل مدافع نامگذاری شده است.
۹۸۷۳ / ۲۰۲۷

خبر جدید  نگران سقوط برج میلاد به علت گودبرداری نیستیم

انتهای پیام /*

0/5 (0 نقد و بررسی)

نشريه:
نويسنده: