18:25:00 - دوشنبه 5 مارس 2018
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب

بیش از ۲۶۰۰ هکتار از زمین های ملی سیستان و بلوچستان رفع تصرف شد

بیش از ۲۶۰۰ هکتار از زمین های ملی سیستان و بلوچستان رفع تصرف شد
کد خبر: ۸۲۸۵۲۳۶۸ (۶۴۱۶۸۴۴) تاریخ خبر: ۱۳۹۶/۱۲/۱۴ ساعت: ۱۴:۵۵ ‘; $.ajax({ type: “Post”, url: “/NetServices/Ajax.aspx/SendToFriend”, data: “{data:’” + data + “‘, enterd: ‘” + enterd + “‘ , captcha:’” + captcha + “‘ }”, contentType: “application/json; charset=utf-8”, dataType: “json”, success: function (msg) { if (msg.d == “”) { //alert(‘با موفقیت ارسال شد’); ResultText.innerHTML = “ […]

کد خبر:


‘;

$.ajax({
type: “Post”,
url: “/NetServices/Ajax.aspx/SendToFriend”,
data: “{data:'” + data + “‘, enterd: ‘” + enterd + “‘ , captcha:'” + captcha + “‘ }”,
contentType: “application/json; charset=utf-8”,
dataType: “json”,
success: function (msg) {

if (msg.d == “”) {
//alert(‘با موفقیت ارسال شد’);
ResultText.innerHTML = “

با موفقیت ارسال شد

“+ divbody;
} else {
alert(msg.d);
ResultText.innerHTML = oldhtml;

}
ctl00_ctl00_ContentPlaceHolder_ContentPlaceHolder_NewsContent4_Ajaxsendfriend_uc1_Captcha_US1_chanagesecurecode();

},
error: function () {
ResultText.innerHTML = “error”;
}
});

}

function ShowPopup(layer, obj) {

$(“.popup”).colorbox({ width: “350px”, inline: true, href: “#ResultText” });
//var objLayer = document.getElementById(layer);
//doPopup(objLayer,obj)
}

به گزارش ایرنا حجت الاسلام ابراهیم حمیدی روز دوشنبه در نشست شورای حفاظت از اراضی ملی و منابع طبیعی سیستان و بلوچستان اظهار داشت: ارزش اراضی رفع تصرف شده در استان ۱۱۵ میلیارد تومان بوده است.
وی حفر چاه های غیرمجاز را یکی از مشکلات مهم سیستان و بلوچستان ذکر کرد و گفت: بدین منظور ۲ هزار چاه غیر مجاز در این استان در نوبت تعیین تکلیف قرار دارند.
وی افزود: ضروری است کشاورزان برای حفره چاه از طریق قانونی اقدام کنند زیرا با متخلفان برخورد می شود.
رئیس کل دادگستری سیستان و بلوچستان با تاکید بر افزایش نظارت های دستگاه های متولی در عرصه منابع طبیعی گفت: همزمان با فصل بهار برخی افراد سودجو به غلط تصور می کنند که در این ایام نظارت ها کاهش می یابد در نتیجه اقدام به تصرف اراضی یا حفر چاه غیر مجاز برای انجام کشت و کار می کنند.
حجت الاسلام حمیدی اظهار داشت: شهروندان می توانند در صورت مشاهده هر گونه تصرفات غیرمجاز موضوع را به منابع طبیعی و مراجع قانونی اطلاع دهند تا در اسرع وقت مورد رسیدگی قرار گیرد.
وی اظهار داشت: با توجه به پایین بودن سرانه فضای سبز در سیستان و بلوچستان امید است منابع طبیعی و جهاد کشاورزی از ظرفیت مردمی برای توسعه این فضاها بهره گیرند.
وی بیان کرد: تهدیدات جدی در منابع طبیعی و ملی توسط افراد سودجو انجام می شود که می طلبد تمام دستگاه های دست اندرکار در این زمینه همکاری های لازم را با یکدیگر داشته باشند.
وی ادامه داد: افراد سودجو بدانند که دستگاه قضایی و سایر دستگاه های دست اندرکار، در حفظ زمین های ملی کوتاه نخواهند آمد و با شدت با آنان برخورد می کنند.
رئیس کل دادگستری سیستان و بلوچستان گفت: زمین های ملی از منابع کشور است و تهدید تصرف این اراضی باید از سوی دستگاه های اجرایی این استان جدی گرفته شود.
به گزارش ایرنا سیستان و بلوچستان با ۲ میلیون و ۷۷۵ هزار و ۱۴ نفر جمعیت و ۱۸۷ هزار و ۵۰۲ کیلومتر مربع وسعت پهناورترین استان کشور شناخته می شود .
این استان دارای ۱۹ شهرستان است و افزون بر ۱۳۰۰ کیلومتر مرز زمینی با کشورهای افغانستان و پاکستان و ۳۱۰ کیلومتر مرز دریایی در دریای عمان دارد.
۷۳۱۶**۳۲۱۳

خبر جدید  ظرفیت پذیرش کانون وکلای دادگستری مرکز سال ۹۷ اعلام شد

انتهای پیام /*

0/5 (0 نقد و بررسی)

نشريه:
نويسنده: