15:54:00 - چهارشنبه 21 فوریه 2018
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب

تاکید معاون اول قوه‌قضاییه بر شدت مجازات قاتلان و خاطیان ناآرامی‌های خیابان پاسداران

تاکید معاون اول قوه‌قضاییه بر شدت مجازات قاتلان و خاطیان ناآرامی‌های خیابان پاسداران
به گزارش خبرنگار اجتماعی خبرگزاری آنا، در پی نا‌آرامی و اغتشاش دارویش و عملکرد هوشمندانه پلیس برای مقابله با خاطیان، غلامحسین محسنی اژه‌ای در تماس تلفنی با سردار حسین اشتری، فرمانده ناجا از اقدامات شایسته توأم با هوشمندی و اقتدار پلیس در ناآرامی‌های خیابان پاسداران تشکر کرد. وی همچنین در این گفت‌وگو بر شدت مجازات […]

به گزارش خبرنگار اجتماعی خبرگزاری آنا، در پی نا‌آرامی و اغتشاش دارویش و عملکرد هوشمندانه پلیس برای مقابله با خاطیان، غلامحسین محسنی اژه‌ای در تماس تلفنی با سردار حسین اشتری، فرمانده ناجا از اقدامات شایسته توأم با هوشمندی و اقتدار پلیس در ناآرامی‌های خیابان پاسداران تشکر کرد.

وی همچنین در این گفت‌وگو بر شدت مجازات قاتلان و خاطیان تأکید کرد.

اژه‌ای گفت: اگر افرادی از طریق قانون‌شکنی مخل نظم، امنیت و آرامش مردم شوند و بخواهند با فشارهای داخلی و خارجی برای مردم اضطراب و مشکل ایجاد کنند باید به طور جدی با آنها برخورد کرد.

معاون اول قوه قضاییه تصریح کرد: اتفاقی که در چند شب پیش در خیابان پاسداران رخ داد موضوعی است که مسئولان مطبوع و مردم نمی‌توانند از آن بگذرند.

اژه‌ای ادامه داد: یک فردی به اتهام سرقت یا احیاناً داشتن خودروی سرقتی مورد بازخواست قرار گرفته و می‌خواهند از او تحقیق کنند، آن وقت عده‌ای به صورت قلدر مآبانه و برخلاف قانون می‌خواهند حرف خود را به کرسی نشانده و در برابر پلیس ایستادگی می‌کنند.

سخنگوی قوه قضائیه گفت: این افراد با الهام گرفتن از برخی جریان‌های بیرون و تحریکات شبکه‌های و ماهواره‌های معاند و همجنین برخی افراد در داخل کشور اقداماتی انجام داده‌اند که مردم ما شاهد آن بودند.

0/5 (0 نقد و بررسی)
خبر جدید  توصیه های محیط زیستی برای خانه تکانی شب عید

نشريه:
نويسنده: