3:30:00 - پنج‌شنبه 1 ژانویه 1970
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب

توسعه نظم و آرامش در فضاي ستادي و مراکز انتظامي استان ها از اولويت هاي پشتيباني قرارگاه و آمادي ناجا

توسعه نظم و آرامش در فضاي ستادي و مراکز انتظامي استان ها از اولويت هاي پشتيباني قرارگاه و آمادي ناجا
خبرگزاري آريا- فرمانده پشتيباني قرارگاه ستاد ناجا گفت: توسعه نظم و آرامش در فضا و محيط ستادي و مراکز انتظامي استان ها از اولويت هاي اصلي اين يگان است.به گزارش خبرگزاري آريا به نقل از پايگاه خبري پليس، سردار “مسعود جعفري نسب”، در پنجمين نشست تخصصي فرماندهان پشتيباني قرارگاه انتظامي و مرزباني استان ها ، […]

توسعه نظم و آرامش در فضاي ستادي و مراکز انتظامي استان ها از اولويت هاي پشتيباني قرارگاه و آمادي ناجا

خبرگزاري آريا- فرمانده پشتيباني قرارگاه ستاد ناجا گفت: توسعه نظم و آرامش در فضا و محيط ستادي و مراکز انتظامي استان ها از اولويت هاي اصلي اين يگان است.
به گزارش خبرگزاري آريا به نقل از پايگاه خبري پليس، سردار “مسعود جعفري نسب”، در پنجمين نشست تخصصي فرماندهان پشتيباني قرارگاه انتظامي و مرزباني استان ها ، رده هاي حوزه مرکزي و مراکز آموزشي ناجا، با گرامي داشت ياد و خاطره شهدا و با تسليت ايام شهادت حضرت زهرا (س)، مأموريت هاي فرماندهي پشتيباني و آمادي ناجا را تشريح و اظهار کرد: ايجاد وحدت رويه و همسان سازي امور در سطح کشور يکي از اولويت هاي اساسي آماد و پشتيباني ناجا است.  
وي افزود: طي يک سال گذشته اقدامات مطلوبي در حوزه “انضباط بخشي” صورت گرفته ، ضمن اينکه حفظ و حراست از مقرها و مراکز انتظامي به جد و با بهره گيري حداکثري از ظرفيت ها دنبال مي شود.
فرمانده پشتيباني قرارگاه ستاد ناجا ادامه داد: در داخل ستاد تلاش کرديم تا ضمن توجه به قوانين ، امکانات و ظرفيت هايي براي ارائه خدمات ترابري و تغذيه اي براي آحاد کارکنان ، سربازان وظيفه و مراجعه کنندگان ايجاد کنيم.
اين مقام عالي انتظامي ادامه داد: همواره تأکيد فرمانده ناجا توسعه نظم و آرامش در فضاي ستادي و مراکز انتظامي استان ها است، بنابراين توانستيم با ايجاد رستوران سنتي و فروشگاه در ستاد ناجا ، ارائه خدمات اتومبيل و ايجاد کارواش، راه اندازي بوفه و مراکز تغذيه اي و … گام هايي براي تحقق اين تأکيد برداريم و در آينده اي نزديک اين الگوهاي خدماتي و رفاهي را در استان ها نيز اجرايي خواهيم کرد.  
سردار جعفري نسب با بيان اينکه همواره تکريم سربازان وظيفه و حفظ شأن و منزلت اين جوانان عزيز رويکرد جدي مان است ،گفت: تلاش داريم در بخش هاي مختلف ستادي و استاني ، رضايت فرماندهان ، کارکنان و سربازان وظيفه را جلب کنيم و در اين راستا از ظرفيت هاي موجود نهايت بهره را خواهيم برد.

خبر جدید  استقبال از سفیر ستاد دیه در تهران
0/5 (0 نقد و بررسی)

نشريه:
نويسنده: