13:45:28 - جمعه 16 فوریه 2018
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب

تکلیف طرح ترافیک سال ۹۷ مشخص شد/ عدم تغییرمحدوده زوج و فرد

تکلیف طرح ترافیک  سال ۹۷ مشخص شد/  عدم تغییرمحدوده زوج و فرد
به گزارش خبرنگار اجتماعی خبرگزاری آنا، سردار محمدرضا مهماندار در خصوص تکلیف طرح زوج و فرد در سال ۹۷ گفت: هیچ برنامه‌ای برای تغییر در طرح زوج و فرد در سال آینده وجود ندارد و این طرح مانند سال ۹۶ اجرا می‌شود و پولی کردن طرح زوج و فرد نیز به تصویب نرسید. وی در […]

به گزارش خبرنگار اجتماعی خبرگزاری آنا، سردار محمدرضا مهماندار در خصوص تکلیف طرح زوج و فرد در سال ۹۷ گفت: هیچ برنامه‌ای برای تغییر در طرح زوج و فرد در سال آینده وجود ندارد و این طرح مانند سال ۹۶ اجرا می‌شود و پولی کردن طرح زوج و فرد نیز به تصویب نرسید.

وی در خصوص طرح ترافیک ۹۷ نیز گفت: این طرح نیز نسبت به سال ۹۶ بجز شیوه پرداخت و مبلغ آن تغییرات اساسی ندارد.

رئیس پلیس راهور تهران با بیان این که طرح پیشنهادی شهرداری با الزامات ناجا تعدیل شد، افزود: بر این اساس طرح ترافیک پیشنهادی شهرداری با ۳ الزام ناجا یعنی عدم افزایش آلودگی هوا، ترافیک و فشار مضاعف بر مردم تعدیل شد و بدین ترتیب سقف مجوزهای طرح ترافیک روزانه از ۱۲۹ هزار مورد به ۱۰۳ هزار مورد کاهش یافت.

وی تاکید کرد: تا زمانی که شهرداری تهران زیرساخت‌های طرح ترافیک جدید مانند دوربین‌های خروجی طرح را نصب نکند، این طرح قابل اجرا نیست چرا که شیوه جدید پرداخت بر مبنای زمان ورود و خروج در این طرح است.

رئیس پلیس راهور تهران با اشاره به این که تاکنون هیچ دوربینی در این خصوص نصب نشده است، گفت: قطعا پلیس تا زمانی که این دوربین‌ها نصب و توسط پلیس تست نشوند، اجازه اجرای طرح جدید را نمی‌دهد.

وی در پاسخ به این که بدین ترتیب با ثبت‌نام نکردن طرح ترافیک ۹۷ توسط شهرداری تهران تکلیف این طرح در سال آینده چه می‌شود، تصریح کرد: دارندگان طرح ترافیک ۹۶ تا زمانی که زیرساخت‌های طرح جدید مهیا نشود همچنان می‌توانند با کارت‌های خود در طرح ترافیک تردد کنند.

خبر جدید  حکومت‌هایی که با رفتارشان تروریسم را ایجاد می‌کنند، از لحاظ حقوقی و اخلاقی محکوم‌ترند
0/5 (0 نقد و بررسی)

نشريه:
نويسنده: