11:18:54 - یکشنبه 23 دسامبر 2018
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب

جرایم سازمان یافته در پایتخت نداریم/ کاهش چشمگیر جرایم خشن در تهران

جرایم سازمان یافته در پایتخت نداریم/ کاهش چشمگیر جرایم خشن در تهران
فرمانده انتظامی تهران بزرگ به همراه روسای پلیس‌های تخصصی در دیدار با محسنی بند پی ضمن تبریک به انتصاب وی به عنوان استاندار تهران گفت: پلیس تهران بزرگ …

به گزارش گروه اجتماعی خبرگزاری دانشجو، سردار رحیمی اظهار داشت: فرماندهی انتظامی تهران بزرگ با رویکرد جامعه محوری و مردم داری در طول دو سال گذشته تلاش کرده در گام نخست براساس نیازهای جامعه در سطح تهران به عنوان ام القرای جمهوری اسلامی که همه اقدامات در آن الگوی کشوری است، حرکت کند و با افتخار اعلام میکنیم که جرایم خشن طی دو سال اخیر در تهران کاهش چشمگیر داشته و همچنیم جرایم سازمان یافته در تهران نداریم.

وی افزود: پلیس پایتخت ایجاد فضای مناسب برای ارائه خدمات انتظامی و پلیسی مطلوب به اقشار جامعه و تکریم ارباب رجوع را با محوریت رعایت حقوق شهروندی حتی رعایت حقوق متهمین را در دستور کار دارد.

سردار رحیمی با بیان اینکه پلیس آنجا که باید با اقتدار و قدرت با مجرمین و متخلفین برخورد میکند افزود: در پلیس راهنمایی و رانندگی اجرای طرح “طاهر ” برای برخورد با متخلفان راهنمایی و رانندگی در حال اجرا است و خودروهای فاقد پلاک، دودزا و خودروهایی که بدون مجوز وارد طرح ترافیک میشوند و رانندگانی که با رفتار نامتعارف در معرض برخورد قانونی هستند در حال اجراست.

رئیس پلیس تهران بزرگ با اشاره به اجرای طرح “رعد” پلیس پیشگیری پایتخت عنوان کرد: در این طرح کلانتریها مکلف شده اند حوزه خود را از مجرمین، قانون شکنان، متخلفان و خرده فروشان مواد مخدر پاکسازی کنند که ابتکار نویی در پلیس پایتخت است.

وی به اقدام پلیس اطلاعات و امنیت در برخورد با ارازل و اوباش در پایتخت اشاره کرد و افزود: اراذل و اوباشی که تفرجگاهها را پاتوق خود قرار دادند و ایجاد مزاحمت میکنند در چند پارک مورد هدف این طرح هستند و حتی در باشگاههای بدنسازی و قهوه خانهها نیز این طرح اجرا میشود.

خبر جدید  رشوه ۲۰۰ دلاری قاچاقچی کارساز نشد

سردار رحیمی ادامه داد: در بخش اماکن نیز پلیس پایتخت تلاش میکند خدمتگزار خوبی برای بازاریان، کسبه و اصناف باشد و فضایی ایجاد کند تا کسب و کار و تجارت در همه بخشهای مرتبط با صنوف و تجار به راحتی انجام شود.
به گفته رئیس پلیس تهران بزرگ؛ در حوزه پلیس آگاهی طرح برخورد با سارقان و مجرمان حرفهای جرایم باندی و سازمان یافته به طور جدی در دستور کار است و تلاش میکنیم به سراغ عناصر و عوامل اصلی جرم برویم.

رئیس پلیس تهران بزرگ با تاکید براینکه پلیس فتا و جرایم سایبری با اجرای طرحهای مختلف روزانه صدها پرونده کلاهبرداری و مسائل اخلاقی را رصد و پیگیری میکند گفت: پلیس مبارزه با مواد مخدر نیز همزمان با قاچاقچیان عمده و خرده فروشان مواد مخدر به ویژه در وضعیت معتادان متجاهر اقدام میکند.

وی با بیان اینکه پلیس پایتخت با همه توان در کنار استانداری تهران به عنوان مجموعهای تامین کننده امنیت و آرامش مردم قرار دارد عنوان کرد: در دو سال گذشته بیشترین میزان کاهش جرایم خشن در تهران را شاهد هستیم.

سردار رحیمی با اشاره به ضرورت ایجاد ۴۰ کلانتری در استان تهران نیز اشاره کرد و افزود: ۱۷ پرونده بزرگ اقتصادی در تهران طی کمتر از دو سال در اختیار دستگاه قضایی قرار گرفت و تلاش میکنیم وضعیت مطلوبی در امنیت همه بخشها برای مردم استان تهران فراهم کنیم.
منبع :: http://snn.ir

0/5 (0 نقد و بررسی)

نشريه:
نويسنده: