3:30:00 - پنج‌شنبه 1 ژانویه 1970
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب

حجم عظيمي از تقدير و تشکر مردم را دريافت کرديم

حجم عظيمي از تقدير و تشکر مردم را دريافت کرديم
خبرگزاري آريا-رئيس پليس پايتخت: در اين چند روز حجم عظيمي از تقدير و تشکر مردم را دريافت کرديم و بسيار شرمنده شديم.به گزارش خبرگزاري آريا، ­سردار حسين رحيمي با بيان اينکه اين شهدا جان و جواني خود را براي ارامش مردم گذاشته اند ، گفت: مي توانستيم اقدامات بسياري انجام دهيم اما امنيت جان و […]

حجم عظيمي از تقدير و تشکر مردم را دريافت کرديم

خبرگزاري آريا-رئيس پليس پايتخت: در اين چند روز حجم عظيمي از تقدير و تشکر مردم را دريافت کرديم و بسيار شرمنده شديم.
به گزارش خبرگزاري آريا، ­سردار حسين رحيمي با بيان اينکه اين شهدا جان و جواني خود را براي ارامش مردم گذاشته اند ، گفت: مي توانستيم اقدامات بسياري انجام دهيم اما امنيت جان و مال مردم براي ما بسيار مهم است.
رييس پليس پايتخت با بيان اينکه عمليات شهري بسيار متفاوت است ، گفت: جداسازي بين مردم و اوباش گران کار سختي است در عمليات شهري تلاش مي کنيم به مردم صدمه اي وارد نشود.
سردار رحيمي افزود : تا جان در بدن داريم رهرو راه شهدا هستيم و براي حفظ ارمان نظام و انقلاب مقاومت و تلاش مي کنيم.
رئيس کل دادگستري تهران: برخورد جدي، سريع و بهنگام با اغتشاش گران
رئيس کل دادگستري تهران تصريح کرد: دستگاه قضا وظيفه دارد در پاسداري از مردم؛ با اغتشاش گران، برخورد جدي، سريع و بهنگام کند.
غلامحسين اسماعيلي در مراسم تشييع شهداي ناجا گفت:: باکساني که اغتشاش مي‌کنند و امنيت مردم را به خطرمي اندازند و جان نيرو‌هاي خدوم را مي‌گيرند؛ به شدت و به سرعت برخورد مي‌کنيم.
وي ادامه داد:در دادگستري تهران ابلاغ شده است که دادسرا و دادگاه با عموم کساني که بابت اغتشاش دستگير شده اند برخورد جدي و قاطع و سريع شود.
رئيس دادگستري تهران گفت:: در خصوص کساني هم که در اين اغتشاشات جرمي مرتکب نشده اند يا جرمشان کم بوده است، تلاش مي‌کنيم به سرعت آزاد شوند.
اسماعيلي گفت::، اما با کساني که جرايم خشن مرتکب شده اند نيز به سرعت برخورد مي‌کنيم و درباره کساني که در بروز اين فاجعه و شهادت نيرو‌هاي انتطامي و بسيجي نقش داشتند برخورد قاطع و جدي و سريع خواهيم داشت.

خبر جدید  70 درصد از جمعیت سیستان و بلوچستان کارت ملی هوشمند دریافت کردند
0/5 (0 نقد و بررسی)

نشريه:
نويسنده: