3:30:00 - پنج‌شنبه 1 ژانویه 1970
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب

حضور پررنگ و با صلابت سربازان در حراست از مرزهاي کشور /نيروي انتظامي، ميزبان جشنواره جوان سرباز در سال ۹۷

حضور پررنگ و با صلابت سربازان در حراست از مرزهاي کشور /نيروي انتظامي، ميزبان جشنواره جوان سرباز در سال ۹۷
خبرگزاري آريا- معاون نيروي انساني ناجا گفت : امروز شاهد حضور پررنگ و پر خير و برکت همکاران سرباز در کليه مرزهاي کشور هستيم که در حال پاسداري و حراست از نظام و انقلاب اسلامي هستند.به گزارش خبرگزاري آريا به نقل از پايگاه خبري پليس، سردار “زارعي” در دهمين جشنواره حضرت علي اکبر (ع) جوان […]

حضور پررنگ و با صلابت سربازان در حراست از مرزهاي کشور /نيروي انتظامي، ميزبان جشنواره جوان سرباز در سال 97

خبرگزاري آريا- معاون نيروي انساني ناجا گفت : امروز شاهد حضور پررنگ و پر خير و برکت همکاران سرباز در کليه مرزهاي کشور هستيم که در حال پاسداري و حراست از نظام و انقلاب اسلامي هستند.
به گزارش خبرگزاري آريا به نقل از پايگاه خبري پليس، سردار “زارعي” در دهمين جشنواره حضرت علي اکبر (ع) جوان سرباز با اشاره به حضور خانواده معزز شهدا، اظهار داشت: حضور اين عزيزان زينت بخش مراسم امروز است.
وي با اشاره به فرمايشات مقام معظم رهبري درباره خدمت سربازي و تأکيدات ايشان بر اهميت اين امر، گفت: قريب به ۵۰ درصد تشکيلات نيروهاي مسلح را سربازان تشکيل مي دهند که نشان از اهميت  سربازي در اين نيرو دارد.
اين مقام ارشد انتظامي با بيان اينکه امروز ايران اسلامي از امنيت بسيار عالي برخوردار است، گفت: امروز شاهد حضور پررنگ و پر خير و برکت همکاران سرباز در کليه مرزهاي کشور هستيم که در حال پاسداري و حراست از نظام و انقلاب اسلامي هستند.
معاون نيروي انساني ناجا خاطر نشان کرد: در راستاي ايجاد و تأمين امنيت در سراسر کشور، سربازان بسيار عزيز و سرافراز را تقديم کرديم و انشاء الله بتوانيم راه آنان را ادامه دهيم.
سردار زارعي به اسارت سرباز مرزباني (براتي) اشاره و خاطر نشان کرد: اين سرباز سرافراز ، چندين ماه در دست دژخيمان اسير است و بسيار باصلابت و غرور آفرين در مقابل بدترين و وحشي ترين  دشمن ما مقاومت مي کند.
اين مقام ارشد انتظامي تصريح کرد: نيروهاي مسلح افتخار مي کند از اين سرمايه عظيم همواره بهره مند مي باشند و خدا را شاکر هستيم که جوانان امروز ما فرهيخته ، بانشاط و با روحيه نه تنها در امور جاري خود بلکه يار و ياور نيروهاي مسلح هستند.
وي ادامه داد: به واسطه روحيه جواني، نبوغ  و تخصص هاي مختلف سربازان در بسياري از بخش ها، شاهد پويايي و پيشرفت در زمينه هاي گوناگون در نيروهاي مسلح هستيم که مي توان گفت سربازان موجب سربلندي و سرافرازي اين نيرو به شمار مي آيند.
اين مقام ارشد انتظامي با اشاره به محورهاي جشنواره جوان سرباز گفت: اين مراسم هر ساله در چهار سطح ؛ شهرستان، استان، ستاد ناجا و در مرحله چهارم در سطح نيروهاي مسلح برگزار مي شود؛ نيروي انتظامي، سال آينده ميزبان اين جشنواره خواهد بود.
سردار زارعي خاطر نشان کرد: قبل از هر درجه و مقامي سربازي را يک شأن مي دانم؛ معني و مفهوم سرباز بسيار بلند و با ارزش است لذا همواره خود را يک سرباز مي دانم.
معاون نيروي انساني ناجا در خاتمه به سربازان حاضر در دهمين جشنواره جوان سرباز گفت: بايد از خدمت سربازي که يک  فرصت طلايي است بهترين استفاده را کرد تا خود را براي اجتماع آماده کنيد.
گفتني است، دهمين جشنواره حضرت علي اکبر (ع) جوان سرباز با حضور حجت الاسلام والمسلمين “بهرامي”؛ رئيس سازمان عقيدتي سياسي، سردار “فتحي زاده”، جانشين معاون هماهنگ کننده ، سردار “نوروزي” رئيس سازمان وظيفه عمومي و فرماندهان ارشد ناجا ، خانواده معزز شهدا و سربازان ستاد نيروي انتظامي برگزار شد.

خبر جدید  انتظاری: تاکید شورای عالی فضای مجازی بر لزوم حفظ حریم شخصی افراد
0/5 (0 نقد و بررسی)

نشريه:
نويسنده: