1:41:00 - سه‌شنبه 6 مارس 2018
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب

حقوق شهروندی باید مورد توجه کانون وکلا قرار بگیرد

حقوق شهروندی باید مورد توجه کانون وکلا قرار بگیرد
کد خبر: ۸۲۸۵۲۷۹۶ (۶۴۱۷۴۶۵) تاریخ خبر: ۱۳۹۶/۱۲/۱۴ ساعت: ۲۲:۱۱ ‘; $.ajax({ type: “Post”, url: “/NetServices/Ajax.aspx/SendToFriend”, data: “{data:’” + data + “‘, enterd: ‘” + enterd + “‘ , captcha:’” + captcha + “‘ }”, contentType: “application/json; charset=utf-8”, dataType: “json”, success: function (msg) { if (msg.d == “”) { //alert(‘با موفقیت ارسال شد’); ResultText.innerHTML = “ […]

کد خبر:


‘;

$.ajax({
type: “Post”,
url: “/NetServices/Ajax.aspx/SendToFriend”,
data: “{data:'” + data + “‘, enterd: ‘” + enterd + “‘ , captcha:'” + captcha + “‘ }”,
contentType: “application/json; charset=utf-8”,
dataType: “json”,
success: function (msg) {

if (msg.d == “”) {
//alert(‘با موفقیت ارسال شد’);
ResultText.innerHTML = “

با موفقیت ارسال شد

“+ divbody;
} else {
alert(msg.d);
ResultText.innerHTML = oldhtml;

}
ctl00_ctl00_ContentPlaceHolder_ContentPlaceHolder_NewsContent4_Ajaxsendfriend_uc1_Captcha_US1_chanagesecurecode();

},
error: function () {
ResultText.innerHTML = “error”;
}
});

}

function ShowPopup(layer, obj) {

$(“.popup”).colorbox({ width: “350px”, inline: true, href: “#ResultText” });
//var objLayer = document.getElementById(layer);
//doPopup(objLayer,obj)
}

به گزارش ایرنا، معصومه ابتکار دوشنبه شب در جشن استقلال کانون وکلای دادگستری قزوین افزود: کانون های وکلا در فعالیت های مختلف حضور پررنگی دارد و امیدواریم در فضایی که رییس جمهوری خود یک حقوقدان هست و به مسائل حقوقی آشنایی خوبی دارد، این کانون ها نیز برنامه ها و طرح های خود را با موفقیت پیگیری و دنبال کنند.
وی اضافه کرد: یکی از برنامه های دولت دوازدهم اجرای مناسب منشور حقوق شهروندی است که به صورت جدی در دستور کار قرار گرفته و جنبه عملیاتی یافته است و همچنین می تواند دستور کار مهمی برای کانون های مسقتل مانند کانون وکلا باشد.
معاون رییس جمهوری در امور زنان و خانواده ادامه داد: امیدواریم این منشور که جامع است در زمینه های مختلف از قبیل حقوق زنان و مسائل اجتماعی و سیاسی و حقوق محیط زیست به خوبی پیگیری و اجرایی شود.
ابتکار در بخش دیگری از صحبت های خود گفت: لایحه تامین امنیت زنان در برابر خشونت آخرین مرحله خود در قوه قضاییه را پشت سر می گذارد و امیدواریم در این هفته نهایی شود.
وی افزود: این لایحه از اهمیت بالایی در حوزه حقوق زنان برخوردار است و با برخورداری از جنبه آموزندگی و بازدارندگی می تواند منشاء تحولات مهمی شده و آسیب های لطمه زننده به بانوان جامعه را کاهش دهد.
معاون رییس جمهوری در امور زنان و خانواده گفت: لایحه حمایت از کودکان و نوجوانان نیز مراحل آخر تصویب خود را طی می کند و امیدواریم کانون های وکلا از ظرفیت سیاسی و اجتماعی خود برای حمایت از این لایحه ها استفاده کند.
ابتکار اضافه کرد: امیدواریم این کانون ها دامنه های فعالیت های داوطلبانه وکلا را به ویژه برای اقشار آسیب پذیر مانند زنان سرپرست خانوار و در معرض آسیب و کودک آزاری گسترش دهد و بعد داوطلبانه فعالیت وکلا را افزایش دهد.
سفر یکروزه معاون رییس جمهوری در امور زنان و خانواده به قزوین با حضور در این مراسم پایان یافت.
بازدید از نمایشگاه توانمندی بانوان قزوین، بازدید از مرکز توانبخشی بهزیستی، بازدید از طرح اشتغالزایی بانوان کارآفرین در روستای اردبیلک، شرکت در شورای اداری و نشست با احزاب از دیگر برنامه های سفر یکروزه ابتکار به قزوین بودند.
۶۱۰۱*۳۰۱۳

خبر جدید  سردفتران حق ندارند بدون اجازه دادگاه ازدواج دوم مرد را ثبت کنند

انتهای پیام /*

0/5 (0 نقد و بررسی)

نشريه:
نويسنده: