3:30:00 - پنج‌شنبه 1 ژانویه 1970
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب

دراويش ۳ مامور انتظامي را به شهادت رساندند

دراويش ۳ مامور انتظامي را به شهادت رساندند
خبرگزاري آريا- سخنگوي نيروي انتظامي: در پي حمله خشونت بار دراويش گنابادي به ماموران کلانتري ۱۰۲ پاسداران ۳ تن از ماموران اين کلانتري به شهادت رسيدند.به گزارش خبرگزاري آريا، سردار منتظر المهدي گفت: در پي حمله خشونت بار دراويش گنابادي به ماموران کلانتري ۱۰۲ پاسداران ۳ تن از ماموران اين کلانتري به شهادت رسيدند و […]

دراويش 3 مامور انتظامي را به شهادت رساندند

خبرگزاري آريا- سخنگوي نيروي انتظامي: در پي حمله خشونت بار دراويش گنابادي به ماموران کلانتري ۱۰۲ پاسداران ۳ تن از ماموران اين کلانتري به شهادت رسيدند.
به گزارش خبرگزاري آريا، سردار منتظر المهدي گفت: در پي حمله خشونت بار دراويش گنابادي به ماموران کلانتري ۱۰۲ پاسداران ۳ تن از ماموران اين کلانتري به شهادت رسيدند و تعدادي از ماموران نيز دچار جراحت و براي مداوا به بيمارستان‌هاي اطراف منتقل شده‌اند.
وي افزود: تجمع دراويش در مقابل کلانتري ۱۰۲ از عصر امروز به تشنج کشيده شد. اما حمله خشمگين يکي از هوداران اين فرقه با يک دستگاه اتوبوس به صف ماموران نيروي انتظامي در مقابل کلانتري آن را به يک حادثه مرگبار و خونين تبديل کرد.
حرکت ديوانه‌ وار اين اتوبوس در خيابان پاسداران باعث آسيب رسيدن به ۱۲ دستگاه خودروي عبوري و پارک شده مردم و هم‌چنين زخمي شدن تعدادي از عابران پياده شده است.
نيروي انتظامي براي جلوگيري از تشديد خشونت‌ها و کاهش احتمال آسيب‌ديدگي شهروندان همه مسيرهاي منتهي به محل حادثه را مسدود کرده است.

0/5 (0 نقد و بررسی)
خبر جدید  شکایت جمعی از وکلا از بازپرس صادرکننده دستور فیلترینگ تلگرام

نشريه:
نويسنده: