13:40:00 - پنج‌شنبه 15 فوریه 2018
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب

دستگیری مامور قلابی در ترمینال غرب

دستگیری مامور قلابی در ترمینال غرب
به گزارش خبرنگار اجتماعی خبرگزاری آنا، سرگرد علی طیبی در این باره گفت: چندی پیش در پی اعلام خبری از سوی مرکز پیام کلانتری ۲۰۹ پایانه غرب مبنی بر غصب عناوین در خیابان دانش، تیمی از ماموران به محل اعزام شده و رسیدگی به موضوع را در دستورکار خود قرار دادند. وی با اشاره به […]

به گزارش خبرنگار اجتماعی خبرگزاری آنا، سرگرد علی طیبی در این باره گفت: چندی پیش در پی اعلام خبری از سوی مرکز پیام کلانتری ۲۰۹ پایانه غرب مبنی بر غصب عناوین در خیابان دانش، تیمی از ماموران به محل اعزام شده و رسیدگی به موضوع را در دستورکار خود قرار دادند.

وی با اشاره به حضور ماموران در محل حادثه تصریح کرد: با حضور ماموران در محل، فردی به آنها مراجعه و اظهارکرد که مردی تحت عنوان مامور انتظامی سعی دارد خودروی وی را به بهانه‌ای واهی به پارکینگ منتقل کند و از آنجا که فرد مذکور لباس غیر مصوب به تن داشت، ظن ماموران برانگیخته شده و از وی کارت شناسایی درخواست کردند که متهم چیزی برای ارایه نداشت و همین مساله باعث شد شاکی و فرد مامورنما به کلانتری منتقل شوند.

رئیس کلانتری ۲۰۹ پایانه غرب، ادامه داد: شاکی در بررسی‌های انجام شده اعلام کرد که در مسیر خیابان مذکور در حال تردد بود که متهم او را متوقف کرده و به بهانه‌های واهی سعی کرده خودرو را به پارکینگ منتقل کند؛ اما برای عدم انتقال خودرو به پارکینگ، وجه نقد درخواست کرده است.

طیبی، تصریح کرد: متهم نیز تحت بازجویی‌های انجام شده به جرم خود مبنی بر جعل عنوان و اخاذی از شهروندان به بهانه‌های واهی اعتراف کرد و متعاقبا پس از تکمیل پرونده و شکایت تنظیم شده به دادسرای ناحیه پنج تهران منتقل شد.

0/5 (0 نقد و بررسی)
خبر جدید  «شریک جرم وزرا نمی‌شوم!»

نشريه:
نويسنده: