3:30:00 - پنج‌شنبه 1 ژانویه 1970
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب

دشمنان به دنبال تفرقه و دست‌يابي به اهداف شوم خود هستند

دشمنان به دنبال تفرقه و دست‌يابي به اهداف شوم خود هستند
خبرگزاري آريا- فرمانده يگان هاي ويژه ناجا گفت: دشمنان به دنبال ايجاد تفرقه و دست‌يابي به اهداف شوم خود هستند و تلاش همگاني بر عهده تمامي ما است تا اين انقلاب و موهبت الهي را حفظ و مراقبت كنيم.به گزارش خبرگزاري آريا به نقل از پايگاه خبري پليس، سردار “حسن كرمي” در جمع كاركنان يگان […]

دشمنان به دنبال تفرقه و دست‌يابي به اهداف شوم خود هستند

خبرگزاري آريا- فرمانده يگان هاي ويژه ناجا گفت: دشمنان به دنبال ايجاد تفرقه و دست‌يابي به اهداف شوم خود هستند و تلاش همگاني بر عهده تمامي ما است تا اين انقلاب و موهبت الهي را حفظ و مراقبت كنيم.
به گزارش خبرگزاري آريا به نقل از پايگاه خبري پليس، سردار “حسن كرمي” در جمع كاركنان يگان ويژه استان فارس ضمن تبريك فرا رسيدن ميلاد حضرت زهرا(س) و روز زن خاطرنشان كرد: همانطور که مقام معظم رهبري (مدظله العالي) مي فرمايند، بايد در زندگي حضرت فاطمه زهرا (س) دقيق شد و با نگاهي نو آن زندگي را شناخت.
وي افزود: در واقع روز ميلاد حضرت فاطمه زهرا (س) فرصت خوبي است براي تکريم زن و فهم مقام مادر و فرصتي است براي اينکه از زندگي سيده النساء العالمين رهنمود بگيريم و انديشه هاي متعالي ايشان را در زندگي خود جاري و ساري کنيم.
فرمانده يگان هاي ويژه ناجا ضمن تشريح علل شكل گيري اتفاقات دي ماه ۹۶ و نحوه كنترل اين حوادث عنوان داشت: جمهوري اسلامي ايران به کشوري پر قدرت در منطقه تبديل شده که دشمنان با فتنه و توطئه هاي مختلف قصد دارند به اين اقتدار خدشه وارد کنند.
وي با بيان اينکه بيگانگان با سوء استفاده از برخي کاستي ها، امنيت ايران اسلامي را مورد هدف قرار داده اند، گفت: دشمنان به دنبال ايجاد تفرقه و دست‌يابي به اهداف شوم خودشان هستند و تلاش همگاني بر عهده تمامي ما است تا اين انقلاب و موهبت الهي را حفظ و مراقبت كنيم.
اين مقام انتظامي ضمن تشريح عملكرد يگان هاي ويژه ناجا در كنترل ناآرامي هاي دي ماه ۹۶ عنوان داشت: اتفاقات پيش آمده در حقيقت صحنه عملي بازخورد، راهبردهاي نوين، تعيين، تعريف و تمرين شده يگان هاي ويژه ناجا در سال هاي اخير بوده كه تقدير همگان از كنترل هوشمندانه اين حوادث،مهر تاييدي بر كارآيي اين تاكتيك ها در ميدان عمل را به همراه داشت.
وي راهبردهاي نوين يگان هاي ويژه ناجا را در ۶ مبحث ارتقاء آمادگي هاي جسماني، عملياتي و علمي بصيرتي در كنار توسعه اشراف اطلاعاتي، رويكرد اجتماعي و توسعه يک به ۳ نيروي انساني عنوان كرد و افزود: امروزه اگر نيرويي تحت عنوان يگان ويژه بايد حرف آخر را در صحنه عمل بزند، مي بايست پرهيزکار، متدين و داراي بلاغت و شيوايي سخن در کنار هيبت و صلابت همراه با بهره جويي از تکنولوژي و تجهيزات مدرن روز دنيا باشد تا بتواند در کمال اقتدار با عناصر مخل امنيت به شدت مقابله کند و پاسدار ارزش هاي انقلاب باشد.
سردار كرمي ضمن اشاره به گسترش جغرافيايي نا آرامي ها در سطح كشور يادآور شد: يگان وي‍ژه در دي ماه ۹۶ به عنوان خط مقدم دفاع از ولايت و ارزش هاي انقلاب اسلامي توانست بدون كوچكترين درگيري ضربتي تنها با استفاده از تكنيك و تاكتيك هاي پيشگيرانه همراه با آستانه بالا در كمتر از يك هفته اين فتنه بزرگ با اين حجم و ظرفيت گسترده  را مديريت و كنترل كند.
فرمانده يگان هاي ويژه ناجا در خاتمه گفت: بازتاب جهاني مديريت و كنترل حوادث اخير توسط يگان هاي ويژه ناجا با كمترين تلفات انساني و تجهيزاتي ممكن همراه با رضايتمندي عمومي، عيار و قدرت واقعي اين يگان عملياتي را به همگان نشان داد.

خبر جدید  حفارغیرمجاز به تحقیق در آبیاری مکانیزه محکوم شد
0/5 (0 نقد و بررسی)

نشريه:
نويسنده: