11:00:09 - چهارشنبه 9 ژانویه 2019
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب

دشمن با شبیخون فرهنگی درصدد نابودی جامعه ایرانی است

دشمن با شبیخون فرهنگی درصدد نابودی جامعه ایرانی است
وی با اشاره با تعریف شبیخون فرهنگی گفت: دشمن با شبیخون فرهنگی قصد نفوذ در فکر و ذهن جامعه را دارد و می‌خواهد ذهن شهروندان ما را منهدم کند.

به گزارش گروه اجتماعی خبرگزاری دانشجو، حجت الاسلام و المسلمین منتظری دادستان کل کشور در جلسه بررسی تمهیدات موجود در حوزههای فرهنگی، هنری و بررسی اقدامات خلاف مقررات و ارزشهای انقلاب اسلامی توسط برخی از چهرههای فرهنگی و هنری (سلبرتی ها) که امروز (چهارشنبه ۱۹ دی ماه) برگزار شد، اظهار کرد: هدف از تشکیل این جلسه عمدتا بررسی مسائل فرهنگی موجود در جامعه است و همه میدانیم دشمن برای مقابله با جمهوری اسلامی ایران از راهها و حربههای مختلف از جمله مسائل فرهنگی ورود پیدا کرده است.

وی با اشاره به تعبیری که مقام معظم رهبری از آن تحت عنوان شبیخون فرهنگی یاد کردند، افزود: ما سالها شاهد این شبیخون هستیم و سال به سال هم ابعاد مختلفی پیدا میکند. دستگاههای فرهنگی و غیر فرهنگی از جمله دادستانی وظیفه دارند که با این شبیخون مقابله کنند.

دادستان کل کشور گفت: قوه قضاییه از دو جهت با مسائل فرهنگی در ارتباط است. یک جهت مربوط به جرایم رخ داده در حوزه مسائل فرهنگی از جمله سینما و تئاتر است که در رابطه با آن پرونده تشکیل میشود.

وی گفت: وظیفه دیگری که برعهده قوه قضاییه است و در قوانین هم آمده، پیشگیری از وقوع جرم است که باید از منظر حقوق عامه به این موضوع ورود کنیم و دادستانها برای حفظ حقوق عامه باید ورود کنند و راههای هم افزایی قوه قضاییه با دستگاههای اجرایی تعریف شود.

دادستان کل کشور با اشاره با تعریف شبیخون فرهنگی تصریح کرد: شبیخون فرهنگی عبارت است از هجوم دشمن به فکر جامعه با هدف اینکه فکر و اهداف شهروندان را یا به طور کامل منهدم و یا کارآیی آن را کم کند.

خبر جدید  واکنش پلیس به توئیت وزیر ارتباطات/ هیچ چیز مستندی درخصوص مزرعه خشخاش ۷۰ هکتاری نیست

حجت الاسلام و المسلمین منتظری گفت: همه میدانیم که خاستگاه اصلی انقلاب مبانی اسلام و اعتقاد مردم به احکام نورانی اسلام است و چهل سال قبل که نظام این کشور، نظامی سکولار، سرسپرده و بی قید نسبت به اعتقادات بود، مردم آن را نپذیرفتند و با رهبری امام راحل با رأی ۹۸ درصدی به انقلاب اسلامی رأی دادند.

دادستان کل کشور بیان کرد: این نظام از ابتدای تشکیل با هجمههای مختلفی روربه رو بود و چیزی که باعث پایداری آن شد اعتقاد مردم بود و دشمن برای مقابله با این نظام از راههای مختلفی ورود پیدا کرد.

در حال تکمیل…


منبع :: http://snn.ir

0/5 (0 نقد و بررسی)

نشريه:
نويسنده: