14:27:00 - شنبه 3 مارس 2018
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب

دومین جلسه دادگاه تجدیدنظر مرتضوی برگزار شد

دومین جلسه دادگاه تجدیدنظر مرتضوی برگزار شد
کد خبر: ۸۲۸۴۹۵۴۵ (۶۴۱۳۱۶۱) تاریخ خبر: ۱۳۹۶/۱۲/۱۲ ساعت: ۱۰:۵۷ ‘; $.ajax({ type: “Post”, url: “/NetServices/Ajax.aspx/SendToFriend”, data: “{data:’” + data + “‘, enterd: ‘” + enterd + “‘ , captcha:’” + captcha + “‘ }”, contentType: “application/json; charset=utf-8”, dataType: “json”, success: function (msg) { if (msg.d == “”) { //alert(‘با موفقیت ارسال شد’); ResultText.innerHTML = “ […]

کد خبر:


‘;

$.ajax({
type: “Post”,
url: “/NetServices/Ajax.aspx/SendToFriend”,
data: “{data:'” + data + “‘, enterd: ‘” + enterd + “‘ , captcha:'” + captcha + “‘ }”,
contentType: “application/json; charset=utf-8”,
dataType: “json”,
success: function (msg) {

if (msg.d == “”) {
//alert(‘با موفقیت ارسال شد’);
ResultText.innerHTML = “

با موفقیت ارسال شد

“+ divbody;
} else {
alert(msg.d);
ResultText.innerHTML = oldhtml;

}
ctl00_ctl00_ContentPlaceHolder_ContentPlaceHolder_NewsContent4_Ajaxsendfriend_uc1_Captcha_US1_chanagesecurecode();

},
error: function () {
ResultText.innerHTML = “error”;
}
});

}

function ShowPopup(layer, obj) {

$(“.popup”).colorbox({ width: “350px”, inline: true, href: “#ResultText” });
//var objLayer = document.getElementById(layer);
//doPopup(objLayer,obj)
}

به گزارش خیرنگار حقوقی قضایی ایرنا سعید مرتضوی در نخستین دادگاه تجدید نظر که ۱۶ بهمن برگزار شد، حضور نیافت و دادگاه بدون حضور او تشکیل شد.
مجتبی نظری ، وکیل سازمان تامین اجتماعی در پایان آن جلسه از دادگاه تجدیدنظر سعید مرتضوی مدیرعامل سابق سازمان تامین اجتماعی در پرونده مرتبط با این سازمان در جمع خبرنگاران اعلام کرد: به گفته رئیس دادگاه این جلسه به اتمام نرسیده و ادامه رسیدگی به آینده موکول شده است.
وکیل سازمان تامین اجتماعی جلسه نخست دادگاه را خوب ارزیابی و اظهارکرد: رئیس دادگاه با حوصله به مطالب ما و وکلای مرتضوی توجه کرد. برخی مطالب البته مطرح نشد که قرار شد جلسه بعدی در اسفندماه برای ادامه رسیدگی تشکیل شود.
نظری در پاسخ به این پرسش که آیا حضورنیافتن سعید مرتضوی می تواند تخلف محسوب شود نیز، گفت: این موضوع را باید دادگاه تشخیص دهد که حضورنیافتن او چه عواقبی می تواند باید برایش داشته باشد.
وی خاطرنشان کرد: در پرونده های کیفری باید خود متهم حضور داشته باشد اما در پرونده های حقوقی حاضر نشدن در دادگاه اشکالی ندارد و می تواند وکیل حضور داشته باشد؛ حالا دلیل اینکه چرا مرتضوی در دادگاه حاضر نشده است، نمی دانیم.
سعید مرتضوی دادستان سابق تهران از سازمان تامین اجتماعی گرفته تا پالیزدار و وقایع کهریزک، چندین پرونده در دستگاه قضایی دارد که به برخی مانند پرونده کهریزک بطور قطعی رسیدگی شده ، بخشی نیز در دادگاه تجدید نظر مورد رسیدگی قرارگرفته است، برخی هم در مرحله تجدیدنظر است و بخشی از پرونده او در مرحله رسیدگی مقدماتی است.
رسیدگی به پرونده سعید مرتضوی مدیرعامل سابق سازمان تامین اجتماعی در بخش دوم پرونده تامین اجتماعی که مرتبط با پرداختی های غیرقانونی او در ۳۷ فقره به برخی نهادها و موسسات و افراد است در آذرماه سال ۹۵ در شعبه ۱۰۵۷ ویژه رسیدگی به جرایم کارکنان دولت به ریاست قاضی حیدری به صورت غیرعلنی انجام شد که دادگاه متهم را به شلاق محکوم کرده بود. متهم (سعید مرتضوی) و شاکی (سازمان تامین اجتماعی) هر دو در موعد مقرر نسبت به حکم صادره اعتراض کرده اند. اتهام سعید مرتضوی در این پرونده تصرف غیرقانونی و اهمال در انجام وظیفه عنوان شده بود که به ترتیب به تحمل ۷۰ و ۶۵ ضربه شلاق محکوم شد.
اجتمام**٧٣٢٩** ۱۷۷۶

خبر جدید  تشدید نظارت های بهداشتی دامپزشکی خراسان شمالی در آستانه نوروز97

انتهای پیام /*

0/5 (0 نقد و بررسی)

نشريه:
نويسنده: