3:30:00 - پنج‌شنبه 1 ژانویه 1970
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب

راه اندازي مرکز شکوفايي ويژه ايده پردازان جوان

راه اندازي مرکز شکوفايي ويژه ايده پردازان جوان
خبرگزاري آريا-معاون اجتماعي و پيشگيري از جرم قوه قضاييه : مرکز شکوفايي ويژه ايده پردازان جوان به زودي راه اندازي مي شود.به گزارش خبرگزاري آريا، محمدباقر الفت در آيين اختتاميه سومين جشنواره ملي ايده ها و فرصت ها، افزود: تلاش مي کنيم اقدامات اجتماعي را در بهبود عملکرد قوه قصاييه و دستگاه هايي که قرار […]

راه اندازي مرکز شکوفايي ويژه ايده پردازان جوان

خبرگزاري آريا-معاون اجتماعي و پيشگيري از جرم قوه قضاييه : مرکز شکوفايي ويژه ايده پردازان جوان به زودي راه اندازي مي شود.
به گزارش خبرگزاري آريا، محمدباقر الفت در آيين اختتاميه سومين جشنواره ملي ايده ها و فرصت ها، افزود: تلاش مي کنيم اقدامات اجتماعي را در بهبود عملکرد قوه قصاييه و دستگاه هايي که قرار است با مشارکت آنان ، نظم را در جامعه داشته باشيم ، در دستور کار قرار دهيم.
اين مقام قضايي افزود : قوه قضاييه خود را بي نياز از توجهات و افکار و ايده ها نمي داند ، ظرفيت هاي ناپاياني در ميان ملت وجود دارد که بايد از اين ظرفيت ها براي بهبود زندگي مردم استفاده کرد.
الفت تاکيد کرد: در حال حاضر نگراني جدي اين است که اين اقدام همانند ساير اقدامات مشابه در کشور، تکراري نباشد؛ اما تلاش ما براي مراحل بعد از گرفتن ايده ها و معرفي فرصت ها از سوي تيم هاي ايده پرداز، عملياتي کردن ايده هاست.
وي گفت: با راه اندازي مرکز شکوفايي ايده ها در قوه قصاييه مکاني براي حضور ايده پردازان جوان در نظر گرفته مي شود.
الفت افزود : جاي خوشحالي است که جوانان و نوجوانان آسيب ها را با نگاه رفع آن، شناسايي مي کنند و با اين وجود قطعا آينده خوبي براي کشور رقم خواهد خورد و به ما اين اطمينان خاطر را مي دهد که نسل آينده خوب و توانمندي خواهيم داشت.
معاون اجتماعي و پيشگيري از جرم قوه قضاييه تصريح کرد: ايده پردازي و کشف فرصت ها، فقط کار فرهيختگان و نخبه ها نيست و همه مي توانند اين کار را انجام دهند چنانکه بسياري از اکتشافات و ابداعات را افراد عادي انجام داده اند.
وي ادامه داد: ضمن احترام به نخبگان، نبايد جامعه را خط کشي کنيم بلکه فرصت ها بايد به صورت مساوي براي آحاد ملت ايجاد شود.

خبر جدید  آخرین وضعیت پرونده 5 دانشجوی دستگیر شده در حوادث دی 96
0/5 (0 نقد و بررسی)

نشريه:
نويسنده: