13:05:05 - جمعه 16 فوریه 2018
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب

روند ساخت دو مدرسه در کرمانشاه شروع شده است/ به زلزله‌زدگان استان مشاوره حقوقی رایگان می‌دهیم

روند ساخت دو مدرسه در کرمانشاه شروع شده است/ به زلزله‌زدگان استان مشاوره حقوقی رایگان می‌دهیم
این وکیل دادگستری با اشاره به کمک‌های کانون‌های وکلا تاکید کرد: تا کنون ۶۸ چادر به زلزله زده‌های استان تحویل شده است و با کانکس‌هایی که هفته آینده تحویل مردم شریف این استان می‌دهیم مجموعا ۲۸ کانکس را تحویل داده‌ایم. روح الله وکیلی در گفت‌و‌گو با خبرنگار ایلنا دررابطه با اقداماتی که از جانب کانون […]

این وکیل دادگستری با اشاره به کمک‌های کانون‌های وکلا تاکید کرد: تا کنون ۶۸ چادر به زلزله زده‌های استان تحویل شده است و با کانکس‌هایی که هفته آینده تحویل مردم شریف این استان می‌دهیم مجموعا ۲۸ کانکس را تحویل داده‌ایم.

روح الله وکیلی در گفت‌و‌گو با خبرنگار ایلنا دررابطه با اقداماتی که از جانب کانون وکلای کرمانشاه برای کمک به زلزله زده‌های این استان شده است، گفت: به همت کانون‌های وکلای سراسر کشور حدود ۴۰۰ تن اقلام غیر نقدی به استان منتقل شده است.

رییس کانون وکلای کرمانشاه بابیان اینکه اقلام غیر نقدی از کانون‌های وکلا سراسر کشور ارسال شده، گفت: صندوق حمایت وکلا مبلغ یکصد میلیون تومان را جهت کمک تصویب کرده است. این در حالی است که از ناحیه همکاران همچنان ارسال کمک‌های نقدی ادامه دارد و ما بدون توجه به مبلغ واریزی قدردان آنها هستیم.

این حقوقدان تاکید کرد: کلنگ ساخت یک مدرسه در چقا گینو زده شد و به زودی یک مدرسه دیگر در یکی دیگر از روستاهای سرپل ذهاب زده می‌شود.

این وکیل دادگستری ادامه داد: تا کنون ۶۸ چادر به زلزله زده‌های استان تحویل شده است و با کانکس‌هایی که هفته آینده تحویل مردم شریف این استان می‌دهیم مجموعا ۲۸ کانکس را تحویل داده‌ایم.

وی ضمن تشکر از دانشجویان دندانپزشکی برای کمک‌هایی که در بسته بندی اقلام داشته‌اند گفت: ۵۰ بسته حمایتی نیز به خانواده‌هایی زندانیان آسیب دیده در زندان تحویل داده می‌شود.

وی بااشاره به مشکلات حقوقی زلزله زده‌های استان کرمانشاه گفت: کمیسیون معاضدت ما مشغول به کار است و هرکدام از زلزله زده‌ها که به کانون وکلا کرمانشاه مراجعه کند، به صورت مجانی از مشاوره حقوقی بهره‌مند می‌شود.

خبر جدید  پزشکی قانونی ​:کاهش 5.6 درصدی تلفات سوءمصرف مواد مخدر

رییس کانون وکلای کرمانشاه در مورد کمک‌هایی که به وکلا آسیب دیده این منطقه شده گفت: تا کنون ۲ کانکس تحویل وکلا این منطقه شده است تا در شرایطی که دفاترشان تخریب شده است بتوانند به فعالیت‌های خود ادامه دهند.

0/5 (0 نقد و بررسی)

نشريه:
نويسنده: