0:38:54 - سه‌شنبه 5 فوریه 2019
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب

زندانیان فراری از زندان ایلام دستگیر شدند

زندانیان فراری از زندان ایلام دستگیر شدند
ایلام ایرنا – دادستان دهلران گفت: زندانیانی که امروز حین انتقال از ایلام به دهلران فرار کرده بودند، در سریع ترین زمان دستگیر شدند.

به گزارش ایرنا، صابر نجومی عصر دوشنبه در گفت و گویی اظهار کرد: ظهر امروز ۲ متهم که از زندان ایلام برای روند رسیدگی پرونده خود به دادگاه عمومی و انقلاب دهلران در حال انتقال بودند، حین جابه جایی با ماموران درگیر و در منطقه نصریان دهلران مبادرت به فرار می کنند.
وی افزود: این افراد پس از کمتر از ۲ ساعت توسط نیروهای نظامی و امنیتی در منطقه سه گلال دهلران در حین فرار از مرز محاصره و دستگیر شدند.
دادستان دهلران تاکید کرد: خوشبختانه هیچ یک از ماموران انتظامی زخمی نشده اند و تنها یکی از متهمان به صورت جزئی زخمی شده که برای درمان به اورژانس انتقال داده شد.
نجومی در خصوص این سوال که آیا فرار متهمین از قبل طرحی شده بود یا نه، گفت: طبق بررسی های صورت گرفته این اتفاق از قبل برنامه ریزی نشده و هیچ گونه همدستی در این راستا وجود نداشته است و تنها در پی غفلت ماموران مبادرت به فرار کردند .
وی یادآور شد: جرم یکی از این متهمان قاچاق اسلحه بوده که به ۱۵ سال حبس محکوم شده و متهم دیگر نیز به جرم قاچاق به پنج سال حبس محکوم شده است ولی برای این دو متهم پرونده های دیگری در جریان است که منجر به صدور رای نشده است و امروز هم برای روند رسیدگی به پرونده های مفتوح خود از زندان ایلام به دادگاه دهلران در حال انتقال بودند که اقدام به فرار ناموفق کردند.
۷۱۷۵/۶۰۳۴


منبع :: http://www.irna.ir

0/5 (0 نقد و بررسی)
خبر جدید  الویری: با پیروی از تدابیر رهبری از مسیرهای دشوار عبور خواهیم کرد

نشريه:
نويسنده: