3:30:00 - پنج‌شنبه 1 ژانویه 1970
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب

سارقان سيم و كابل برق به ۲۰ فقره سرقت اعتراف كردند

سارقان سيم و كابل برق به ۲۰ فقره سرقت اعتراف كردند
خبرگزاري آريا- فرمانده انتظامي “مرودشت” از دستگيري ۲ سارق سيم و كابل برق و يك مالخر با ۲۰ فقره سرقت در اين شهرستان خبر داد.به گزارش خبرگزاري آريا به نقل از پايگاه خبري پليس، سرهنگ” اسماعيل زراعتيان” بيان كرد: در پي وقوع چند فقره سرقت سيم و كابل برق از چاه هاي كشاورزي، دستگيري عاملان […]

سارقان سيم و كابل برق به 20 فقره سرقت اعتراف كردند

خبرگزاري آريا- فرمانده انتظامي “مرودشت” از دستگيري ۲ سارق سيم و كابل برق و يك مالخر با ۲۰ فقره سرقت در اين شهرستان خبر داد.
به گزارش خبرگزاري آريا به نقل از پايگاه خبري پليس، سرهنگ” اسماعيل زراعتيان” بيان كرد: در پي وقوع چند فقره سرقت سيم و كابل برق از چاه هاي كشاورزي، دستگيري عاملان سرقت به صورت ويژه در دستور كار ماموران قرار گرفت.
وي افزود: ماموران انتظامي با انجام يكسري تحقيقات ميداني و اقدامات اطلاعاتي توانستند مخفيگاه سارقان را شناسايي و در يك عمليات ضربتي ۲ نفر از سارقان را دستگير كنند.
اين مقام انتظامي تصريح كرد: سارقان در بازجويي فني و تخصصي و مواجه شدن با ادله و مستندت پليس، چاره اي جز بيان حقيقت نداشتند و به ۲۰ فقره سرقت سيم و كابل برق از چاه هاي كشاورزي اقرار كردند.
فرمانده انتظامي مرودشت با اشاره به دستگيري يک مالخر در اين زمينه، اظهار كرد: در بازرسي از منزل سارقان يك دستگاه سمپاش، يك عدد قيچي باغباني و بيش از ۴۰۰ متر كابل و برق مسروقه كشف شد.
سرهنگ زراعتيان از شهروندان خواست در صورت مواجه شدن با قطع برق مخصوصا در ساعات پاياني شب و يا مشاهده افراد مشكوك و ناشناس، موضوع را از طريق تلفن ۱۱۰ به پليس اطلاع دهند.

0/5 (0 نقد و بررسی)
خبر جدید  اگر رییس قوه قضاییه استعفا ندهد راهی جز درخواست از رهبر معظم انقلاب برای برکناری وی باقی نخواهد ماند

نشريه:
نويسنده: