11:00:41 - دوشنبه 21 ژانویه 2019
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب

سربازان آماده به خدمت می‌توانند زودتر به سربازی بروند

سربازان آماده به خدمت می‌توانند زودتر به سربازی بروند
سازمان وظیفه عمومی ناجا اعلام کرد: مشمولان دارای برگ آماده به خدمت که تمایل دارند در ماه‌های بهمن و اسفند سال جاری اعزام شوند، می‌توانند هرچه سریعتر برای تعجیل تاریخ اعزام به خدمت خود، از طریق دفاتر (پلیس +۱۰) اقدام کنند.

به گزارش گروه اجتماعی خبرگزاری دانشجو، سازمان وظیفه عمومی ناجا در اطلاعیهای اعلام کرد: با هماهنگیهای به عمل آمده با نیروهای مسلح و ایجاد ظرفیت آموزشی محدود برای اعزام به خدمت به تاریخ بهمن و اسفند ماه سال جاری، کلیه مشمولان دارای برگ آماده به خدمت، در صورت تمایل به اعزام به خدمت در ماههای بهمن و اسفند سال جاری، میتوانند از طریق دفاتر خدمات الکترونیک (پلیس+۱۰) اقدام کنند.

در این اطلاعیه آمده است: مشمولانی که در مهلت یک ساله تعیین تکلیف وضعیت خدمتی خود هستند و تمایل دارند هرچه سریعتر به خدمت سربازی اعزام شوند، میتوانند با ارائه مدارک مربوطه به دفاتر مذکور برای ثبت درخواست خود اقدام کنند که با هماهنگی سازمان وظیفه عمومی بتوانند در سال جاری به مراکز آموزش اعزام شوند.

با توجه به اینکه در سال آینده اعمال محرومیتها و محدودیتهای اجتماعی برای مشمولان غایب بیشتر میشود، لذا ضروری است این دسته از مشمولان هرچه سریعتر وضعیت خدمتی خود را در سال جاری مشخص کنند.


منبع :: http://snn.ir

0/5 (0 نقد و بررسی)
خبر جدید  ماساژ درمانی اینترنتی، بهانه‌ای جدید برای کلاهبرداری!

نشريه:
نويسنده: