3:30:00 - پنج‌شنبه 1 ژانویه 1970
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب

سرعت بخشي به کشف پرونده هاي معوقه با بهره گيري از تجارب کارآگاهان مجرب بازنشسته

سرعت بخشي به کشف پرونده هاي معوقه با بهره گيري از تجارب کارآگاهان مجرب بازنشسته
خبرگزاري آريا- معاون مبارزه با جرايم جنايي پليس آگاهي ناجا بر بهره‌گيري از تجارب کارآگاهان مجرب بازنشسته براي سرعت بخشي به پرونده هاي معوقه تاکيد کرد.به گزارش خبرگزاري آريا به نقل از پايگاه خبري پليس، سرهنگ کارآگاه” آريا حاجي زاده” در حاشيه دومين جلسه کارگروه جرايم جنايي در تشريح اين خبر، اظهار داشت: با توجه […]

سرعت بخشي به کشف پرونده هاي معوقه با بهره گيري از تجارب کارآگاهان مجرب بازنشسته

خبرگزاري آريا- معاون مبارزه با جرايم جنايي پليس آگاهي ناجا بر بهره‌گيري از تجارب کارآگاهان مجرب بازنشسته براي سرعت بخشي به پرونده هاي معوقه تاکيد کرد.
به گزارش خبرگزاري آريا به نقل از پايگاه خبري پليس، سرهنگ کارآگاه” آريا حاجي زاده” در حاشيه دومين جلسه کارگروه جرايم جنايي در تشريح اين خبر، اظهار داشت: با توجه به اينکه هر ساله تعدادي از پرونده هاي جنايي با وجود تلاش گسترده کارآگاهان کشف نشده باقي مي ماند و در جرگه پرونده هاي معوقه قرار مي گيرند، درصدد هستيم از ظرفيت عظيم نيروهاي مجرب بازنشسته براي کشف اين گونه پرونده ها استفاده کنيم.
وي با بيان اينکه موضوع اين کارگروه “پيگيري پرونده هاي معوقه جنايي” بود، افزود: هدف از تشکيل اين کارگروه سازماندهي، بهره‌گيري و مشاوره از کارآگاهان بازنشسته و همچنين جستجوي يک راهکار مطلوب براي حل مسئله بود که در دستور کار قرار گرفت.
معاون مبارزه با جرايم جنايي با بيان اينکه بررسي اين موضوعات کمک بسياري براي پيشبرد اهداف پليس آگاهي دارد، تصريح کرد: با توجه به اينکه کارآگاهان بازنشسته پليس آگاهي از تجارب بسيار بالايي برخوردار هستند، آنها مي توانند در کنار نيروهاي شاغل به انتقال تجارب خود و تسهيل در امر آموزش مفيد واقع شده و تاثير بسزايي داشته باشند.
وي با تاکيد بر بازخواني پرونده هاي معوقه و همچنين يافتن راه هاي کشف آن، بيان کرد: پيگيري پرونده هاي معوقه جنايي، چگونگي تعامل با قوه قضائيه در اين رابطه و استفاده از توانمندي هاي افسران بازنشسته از موضوعات مهم اين جلسه بود که به آن پرداخته شد.
سرهنگ کارآگاه حاجي زاده افزود: در اين نشست، نظرات شرکت کنندگان در خصوص نحوه تعيين مصاديق جرايم معوقه، استفاده از ظرفيت و توانمندي افسران بازنشسته واجد شرايط پليس آگاهي و تشکيل کارگروه اجرايي در مرکز و استان ها زير نظر پليس آگاهي ناجا مطرح و مقرر شد جلسات آتي به صورت مستمر و با حضور کارشناسان خبره انتظامي و قضائي برگزار شود.
معاون مبارزه با جرايم جنايي پليس آگاهي ناجا در خاتمه گفت: پرونده هاي جنايي هيچگاه از دستور کار افسران شاغل کنار گذاشته نمي شوند ليکن سرعت بخشي به کشف را در بهره گيري و مشاوره با افسران بازنشسته مي دانيم.
گفتني است، دومين جلسه کارگروه جرايم جنايي با حضور سرتيپ‌دوم بازنشسته “مصطفي رجبي”، سرهنگ کارآگاه “آريا حاجي‌زاده” معاون مبارزه با جرايم جنايي و جمعي از کارآگاهان بازنشسته ناجا برگزار شد.

خبر جدید  استفاده از ظرفیت نخبگان علمی برای موضوعات صبر
0/5 (0 نقد و بررسی)

نشريه:
نويسنده: