6:27:50 - جمعه 25 ژانویه 2019
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب

سرقت کاغذ A۴ مدرسه برای تامین هزینه اعتیاد

سرقت کاغذ A۴ مدرسه برای تامین هزینه اعتیاد
رئیس کلانتری ۱۱۹ مهرآباد از بازداشت سارق کاغذ A۴‌های یکی از مدارس تهران خبر داد.

به گزارش گروه اجتماعی خبرگزاری دانشجو، رئیس کلانتری ۱۱۹ مهرآباد از بازداشت سارق کاغذ A۴های یکی از مدارس تهران خبر داد.

سرهنگ “حسن نور آبادی” در توضیح این خبر، گفت: شب ۲۹ دی ماه سال جاری بود که ماموران گشت کلانتری به مرد جوانی برخوردند که به طرز مشکوکی در حال پرسه زنی در خیابان بود.

وی توضیح داد: این مرد به محض مشاهده گشت انتظامی کلانتری، خودش را پشت یکی از خودروهای پارک شده در خیابان پنهان کرد و وقتی ماموران او را مورد بازرسی قرار دادند از او یک بسته کاغذ A۴ که در لباس هایش جاسازی شده بود، یافتند.

وی ادامه داد: با دلالت این فرد به کلانتری، متهم خودش صراحتا به سرقتی بودن کاغذها اشاره کرد و گفت: این بسته کاغذ را از مدرسهای که پدرش در آنجا سرایداری میکند سرقت کرده است.

وی افزود: متهم در ادامه عنوان کرد انگیزه اش از سرقتها جورکردن پول مواد مخدر مصرفی بوده است. همچنین متهم مدعی بود به تازگی به دام مواد مخدر افتاده و از آنجایی که تامین هزینه مواد مصرفی اش که شیشه میباشد کار آسانی نبود از سادگی پدرش سو استفاده کرده و طی سه مرحله کاغذ A۴ از مدرسه سرقت کرده است.

این مقام انتظامی اضافه کرد: متهم ۲۷ ساله، مغازهای که کاغذها را فروخته بود به ماموران نشان داده و مشخص شد وی کاغدها را به معازه دار با قیمت پایینی به فروش رسانده است.

بنابر این گزارش، متهم به مقام قضائی معرفی شد.


منبع :: http://snn.ir

0/5 (0 نقد و بررسی)
خبر جدید  ساقی‌های تهرانسر دستگیر شدند

نشريه:
نويسنده: