3:30:00 - پنج‌شنبه 1 ژانویه 1970
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب

سهم ۱۸ درصدي همياران پليس در کاهش برخي از حوادث رانندگي

سهم ۱۸ درصدي همياران پليس در کاهش برخي از حوادث رانندگي
خبرگزاري آريا-معاون اجتماعي ترافيک پليس راهور ناجا از سهم ۱۸ درصدي همياران پليس در کاهش برخي از تخلفات و حوادث رانندگي خبر داد.به گزارش خبرگزاري آريا، سرهنگ عين الله جهاني در جلسه کميته هماهنگي طرح‌هاي ويژه ترافيکي افزود: در سفر به ويژه سفرهاي زمستاني و نوروزي يکي از مهمترين اقداماتي که بايد انجام شود اطلاع […]

سهم 18 درصدي همياران پليس در کاهش برخي از حوادث رانندگي

خبرگزاري آريا-معاون اجتماعي ترافيک پليس راهور ناجا از سهم ۱۸ درصدي همياران پليس در کاهش برخي از تخلفات و حوادث رانندگي خبر داد.
به گزارش خبرگزاري آريا، سرهنگ عين الله جهاني در جلسه کميته هماهنگي طرح‌هاي ويژه ترافيکي افزود: در سفر به ويژه سفرهاي زمستاني و نوروزي يکي از مهمترين اقداماتي که بايد انجام شود اطلاع رساني، آگاهي بخشي و فرهنگسازي به مسافران است که ما نيز بر همين موضوع تمرکز کرديم .
وي با تاکيد بر اينکه از نقش رسانه‌ها در فرهنگسازي نبايد غافل شد، گفت: استوديوي راديويي پليس راهور در طول نوروز فعال خواهد بود و تلاش مي‌کند که اطلاعات لحظه به لحظه را به مسافران بدهيم.
معاون اجتماعي و فرهنگ ترافيک پليس راهور ناجا اضافه کرد: در همين راستا پليس در محورهاي اصلي و ايستگاه‌هاي استقرار مسافران تعداد زيادي بنر اطلاع رساني نصب کرده است تا موارد ايمني و توصيه‌هاي حين سفر را به رانندگان ارائه کنيم.
وي در بخش ديگري از سخنانش از استفاده بيشتر پليس از پليس ياران نوجوان خبر داد و گفت: امسال علاوه بر استفاده از ظرفيت همياران پليس، از پليس ياران نوجوان نيز استفاده خواهيم کرد. اين اقدام در هماهنگي با وزارت آموزش و پرورش انجام خواهد شد و ما اميدواريم تا از طريق آموزش به دانش آموزان بتوان در اين زمينه نيز اقداماتي را انجام داد.
به گفته جهاني، برنامه‌ها و موارد آموزشي پليس ياران نوجوان به آموزش و پرورش فرستاده شده است.
معاون اجتماعي و فرهنگ ترافيک پليس راهور ناجا با بيان اينکه همياران پليس نقش قابل توجهي در کاهش آمار تخلفات و جرايم رانندگي دارند، خاطرنشان کرد: طبق نتايج يک تحقيق علمي همياران پليس موفق به کاهش ۱۸ درصدي پنج تخلف عمده رانندگي شده‌اند.

خبر جدید  در دادگاه مطبوعات امروز چه گذشت؟
0/5 (0 نقد و بررسی)

نشريه:
نويسنده: