10:58:31 - شنبه 12 ژانویه 2019
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب

سومین جلسه دادگاه دومان توکان آغاز شد

سومین جلسه دادگاه دومان توکان آغاز شد
تهران- ایرنا- سومین جلسه رسیدگی به اتهامات پرونده شرکت دومان توکان در شعبه چهارم دادگاه ویژه رسیدگی به جرایم مفسدان و اخلالگران اقتصادی با حضور چهار متهم و برخی شاکیان به صورت علنی آغاز شد.

به گزارش خبرنگار قضایی ایرنا، ابوالقاسم صلواتی ریاست دادگاه رسیدگی به پرونده ۶۰ جلدی دومان توکان را با ۱۸۶ شاکی و پنج متهم به عهده دارد. در دو جلسه گذشته این د دادگاه نماینده دادستان تهران به قرائت کیفرخواست متهمان پرداخت و برخی شاکیان نیز درخواست های خود را مطرح کردند.
صفریان، نماینده دادستان از «دومان سهند» فرزند اصغر به عنوان متهم ردیف اول نام برد که به مشارکت در اخلال عمده در نظام اقتصادی و مشارکت در کلاهبرداری شبکه ای متهم است و رشید جباری فرزند محمد، مهدی ذکایی فرزند یحیی و احسان حدیدساز فرزند محمدعلی نیز به همین اتهام در دادگاه حضور دارند ولی ندا مختارزاده که به معاونت در کلاهبرداری شبکه‌ای و معاونت در اخلال عمده در نظام اقتصادی متهم است، به خارج از کشور متواری شده است.
به گفته نماینده دادستان متهمان این پرونده طی سال های متمادی با جذب سرمایه های مردم و وعده سودهای بالا در حوزه های مختلفی از جمله هتلداری، سرمایه گذاری در حوزه صنعت غذا و آشامیدنی، صنعت شکلات سازی، دارو، نفت، پوشاک و اپلیکیشن های موبایلی فعالیت کرده اند و با استفاده از همین سرمایه ها در دوبی، سنگاپور، لندن و کیش به خرید سهام برخی هتل های چند ستاره اقدام کرده و به سپرده گذاران وعده مسافرت با جت و اقامت در جزایر فیجی را داده اند.
اجتمام *۱۰۰۳* ۳۰۶۳


منبع :: http://www.irna.ir

0/5 (0 نقد و بررسی)
خبر جدید  متهم پرونده پتروشیمی سال 91 فرار کرد

نشريه:
نويسنده: