3:30:00 - پنج‌شنبه 1 ژانویه 1970
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب

شهدا عامل تبديل شدن ايران به نماد امنيت در جهان هستند/مردم در پناه شهدا امنيت، اقتدار و آرامش را احساس مي کنند

شهدا عامل تبديل شدن ايران به نماد امنيت در جهان هستند/مردم در پناه شهدا امنيت، اقتدار و آرامش را احساس مي کنند
خبرگزاري آريا- امام جمعه موقت تهران خطاب به مردم کشورمان گفت: ملت عزيز، اين امنيت افتخارآميز که ايران را به نماد امنيت در منطقه و جهان تبديل کرده است دستاورد شهداي گرانقدر و تلاش هزاران افسر ، درجه دار و کارکنان خدوم ناجا است .به گزارش خبرگزاري آريا به نقل از پايگاه خبري پليس، حجت […]

شهدا عامل تبديل شدن ايران به نماد امنيت در جهان هستند/مردم در پناه شهدا امنيت، اقتدار و آرامش را احساس مي کنند

خبرگزاري آريا- امام جمعه موقت تهران خطاب به مردم کشورمان گفت: ملت عزيز، اين امنيت افتخارآميز که ايران را به نماد امنيت در منطقه و جهان تبديل کرده است دستاورد شهداي گرانقدر و تلاش هزاران افسر ، درجه دار و کارکنان خدوم ناجا است .
به گزارش خبرگزاري آريا به نقل از پايگاه خبري پليس، حجت الاسلام ” سيدمحمدحسن ابوترابي فرد” در مراسم وداع با ۱۴ شهيد تازه تفحص شده ناجا که با حضور مسئولان لشکري، کشوري و خانواده گرانقدر اين شهدا در مسجد کميل ستاد فرماندهي نيروي انتظامي برگزار شد، اظهار داشت: سلام و درود مي فرستم به کارکنان و سربازان ناجا که جان و مال خود را در راه دين تقديم کردند و همچنين به ۱۳ هزار کبوتر خونين بال ناجا که اوراق زيباي تاريخ شهادت را به خون مقدس خويش مزين کردند و همچنين به ۲۰ هزار جانباز سرافراز نيروي انتظامي و به ۲ هزار آزاده صبور ناجا که مايه افتخار آفريني هستند.
وي افزود: ملت عزيز، اين امنيت افتخارآميز که ايران را به نماد امنيت در منطقه و جهان تبديل کرده است دستاورد اين شهداي گرانقدر و تلاش هزاران افسر ، درجه دار و کارکنان خدوم ناجا است ، مردان و زنان دليري که با ايمان واعتقاد از حريم ايران و اسلام دفاع مي کنند.
حجت الاسلام ابوترابي فرد ياد آور شد: افسران عزيز و فرماندهي محترم ناجا، اميرالمومنين علي(ع) شما را اينگونه توصيف کرده اند که شما دژ مستحکم ملت ايران هستيد چشمان بيدار شما است که خواب راحت را براي ملت به ارمغان مي آورد.
وي خاطر نشان کرد: فرزندان دلير نيروي انتظامي موجب برافراشته ماندن پرچم جمهوري اسلامي هستند ، خانواده هاي معزز شهدا که بيش از سه دهه در انتظار زيارت پيکرهاي پاک شهداي خويش هستيد امروز شهداي شما آمدند که يادآور عزت و شرف ايرانيان باشند، آمده اند که به زبان حال بگويند که ما رفتيم اما اين افسران شجاع ناجا وارثان ما هستند .
حجت الاسلام ابوترابي فرد اضافه کرد: افسران ناجا در سنگري که شهدا ديروز ايستاده بودند ايستاده اند ، شهدا دعوت خدا و پيامبر (ص) را اجابت کردند .
وي افزود: زنان و مرداني که با همه قدرت، صلابت و بصيرت در راهپيمايي ۲۲ بهمن امسال حضور يافتند وارثان شهدا هستند .
امام جمعه موقت تهران تصريح کرد: اميرالمومنين علي (ع) مي فرمايند که امنيت راه ها دستاورد نيروهاي مسلح ، هوشمند، فداکار و با صلابت است، اين رسالت بزرگ بر نيروي انتظامي و نيروهاي مسلح مبارک باد .
حجت الاسلام ابوترابي فرد خطاب به شهدا اظهار داشت: پدران و مادران در فراغ شما جان خويش را به خدا تقديم کردند و اکنون نيستند تا با ديدگان اشک بار در آيين تشييع پيکرتان حضور پيدا کنند.
وي خطاب به شهدا افزود: شما به خاک افتاديد تا ملت غيور ايران روي پاي خود بايستد ، هيچ ملتي نمي تواند بر پاي خويش استوار بماند مگر در پناه نيروهاي مسلحي که اجازه بروز کوچکترين تهديدي را از سوي دشمن به ميهن گرامي نمي دهد.
امام جمعه موقت تهران اضافه کرد: شما افسران، درجه داران متعهد و فداکار، شما سربازان هميشه جان برکف ناجا پاسدار اقتدار ملت ايران هستيد مردم در پناه شما امنيت ، آرامش و اقتدار را احساس مي کنند .
حجت الاسلام ابوترابي فرد تأکيد کرد: اميدوارم با الهام از منطق، انديشه و عمل صالح شهداي عاليقدر، جانبازان فداکار و آزادگان صبور همچنان مانند شمعي پرفروغ آسمان ايران را نوراني کنيد و در پناه شما ، ملت عزيز آرامش را به معناي واقعي کلمه احساس کنند.
وي بيان داشت: براي شهداي عاليقدر از خداي سبحان علو درجات ، براي خانواده هاي معزز شهدا به ويژه ۱۴ شهيد تازه تفحص شده خونين بال ناجا که امروز افتخار حضور در کنار پيکرهاي مطهر آنان را داريم، سعادت در دنيا و آخرت را مسئلت مي کنيم.
امام جمعه موقت تهران در خاتمه افزود: از خداوند متعال براي نيروي انتظامي جمهوري اسلامي ايران اين تداوم دهندگان راه شهدا، اقتدار روزافزون ، عزت و سعادت دنيا و آخرت را خواستارم.

خبر جدید  چهارم و پنجم فروردین پرتصادف ترین روزهای سفرهای نوروزی/ شاخص‌های امنیتی کشور ارتقاء یافته است
0/5 (0 نقد و بررسی)

نشريه:
نويسنده: