3:30:00 - پنج‌شنبه 1 ژانویه 1970
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب

ضرورت اشرافيت اطلاعاتي مرزبانان در حفظ و حراست از مرزهاي کشور

ضرورت اشرافيت اطلاعاتي مرزبانان در حفظ و حراست از مرزهاي کشور
خبرگزاري آريا- مشاور عالي نظامي فرمانده معظم کل قوا در جمع مرزبانان خوزستان گفت: مراقب قلمرو سرزميني، جغرافيايي و ميله هاي مرزي باشيد و دفاع از مرز را بسيار جدي بگيريد و تا کيلومترها عمق کشور مقابل را رصد کنيد و اشرافيت اطلاعاتي داشته باشيد.به گزارش خبرگزاري آريا، سرلشکر “سيد يحيي صفوي” در جمع مرزبانان […]

ضرورت اشرافيت اطلاعاتي مرزبانان در حفظ و حراست از مرزهاي کشور

خبرگزاري آريا- مشاور عالي نظامي فرمانده معظم کل قوا در جمع مرزبانان خوزستان گفت: مراقب قلمرو سرزميني، جغرافيايي و ميله هاي مرزي باشيد و دفاع از مرز را بسيار جدي بگيريد و تا کيلومترها عمق کشور مقابل را رصد کنيد و اشرافيت اطلاعاتي داشته باشيد.
به گزارش خبرگزاري آريا، سرلشکر “سيد يحيي صفوي” در جمع مرزبانان خوزستان با اشاره به اهميت استراتژيک اين استان به عنوان مهمترين نقطه هدف در اهداف نفوذي دشمنان، اظهار داشت: خوزستان بعد از پايتخت،  مهمترين و حياتي ترين منطقه کشور است.
وي افزود: خوزستان هدف دشمن ما است ، آنها يک بار با جنگ تحميلي آمدند و اکنون با ايجاد ناامني و اختلافات داخلي قصد ضربه زدن به کشور را دارند و در اين راستا نا امن کردن خوزستان از نظر فکري، جريانات سلفي گري و تبليغات رواني هدف اصلي دشمن است.
مشاور عالي نظامي فرمانده معظم کل قوا خطاب به فرماندهان و مسئولان مرزباني خوزستان، گفت: امروز تهديدات تغيير پيدا کرده به گونه اي که تهديدات امنيتي، اصلي ترين تهديدات دشمنان به شمار مي آيد زيرا آنان قصد دارند از اوضاع نابسامان کشور هاي همسايه استفاده کرده و جاسوس هاي خود را از خاک عراق به داخل کشور هدايت کنند.
سرلشکر صفوي گفت: مرزباني خوزستان با داشتن مرز آبي، رود خانه اي و خشکي ماموريت آن حساس تر و مهمتر است زيرا تنها استاني است که اين سه خصوصيت را دارد.
مشاور نظامي مقام معظم رهبري با تاکيد بر حفظ و حراست از مرزهاي کشور، افزود: مراقب قلمرو سرزميني، جغرافيايي و ميله هاي مرزي باشيد و دفاع از مرز را بسيار جدي بگيريد و تا کيلومترها عمق کشور مقابل را رصد کنيد و اشرافيت اطلاعاتي داشته باشيد.
وي با اشاره به ماموريت اقتصادي مرزبانان، گفت: نبايد اجازه دهيد کالاي قاچاق وارد کشور شده و يا خارج شود، با شناخت دقيق حدود مرزهاي رودخانه اي و دريايي، بستر و زير بستر آب هاي دريايي را شناسايي کنيد، نه تنها اجازه تعدي به مرزهاي مان را به هيچ کس ندهيم بلکه بايد تلاش نماييم از منافع اقتصادي نظير استخراج نفت و گاز حوزه مرزيمان دفاع کنيم.
اين مقام ارشد نظامي کشور با اشاره به مشکلات موجود در مرزباني و مناطق مرزي، گفت: تلاش کنيد با اکتفا به همين امکانات محدود بيشترين بهره برداري را کرده و با تربيت نيروهاي جوان و انقلابي، توانمندي خود را دوچندان کنيم.
سرلشکر صفوي بر آموزش مستمر در حوزه هاي عقيدتي، نظامي، افزايش روحيه نيروها و ارتقاء توان عملياتي کارکنان تاکيد کرد و گفت: بايستي تهديدات فضاي مجازي جدي گرفته شود.
مشاور نظامي مقام معظم رهبري بر افزايش تعامل مرزباني با نهاد هاي امنيتي و نظامي به منظور تبادل اطلاعات تاکيد و بيان کرد: مرزباني بايد در تمام زمينه ها اشرافيت اطلاعاتي جامع و کامل داشته باشد.
گفتني است، در پايان اين نشست سردار “نظرپور” ضمن تقدير از حضور سردار صفوي در جمع مرزبانان خوزستان، گفت : ما مرزبانان خوزستان براي حفظ مرزهاي ايران اسلامي تلاش خود را به کار گرفته ايم، سلام مرزداران را به مقام معظم رهبري (مدظله العالي) برسانيد.

خبر جدید  مسئولیت بیمه‌شدگان در برابر فقدان دفترچه درمانی
0/5 (0 نقد و بررسی)

نشريه:
نويسنده: