3:30:00 - پنج‌شنبه 1 ژانویه 1970
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب

غايبان سربازي با پرداخت جريمه مدت زمان غيبت معاف مي‌شوند

غايبان سربازي با پرداخت جريمه مدت زمان غيبت معاف مي‌شوند
خبرگزاري آريا – با تصويب مجلس مقرر شد غايبان خدمت وظيفه سربازي با پرداخت جريمه مدت زمان غيبت به‌صورت نقد و اقساطي، معاف شوند. به گزارش خبرگزاري آريا، در جريان بررسي جزئيات لايحه بودجه در بخش هزينه‌اي بند (ب) تبصره ۱۱اين لايحه را تصويب رساندند. به موجب اين مصوبه به دولت اجازه داده مي‌شود کليه […]

غايبان سربازي با پرداخت جريمه مدت زمان غيبت معاف مي‌شوند

خبرگزاري آريا – با تصويب مجلس مقرر شد غايبان خدمت وظيفه سربازي با پرداخت جريمه مدت زمان غيبت به‌صورت نقد و اقساطي، معاف شوند.
به گزارش خبرگزاري آريا، در جريان بررسي جزئيات لايحه بودجه در بخش هزينه‌اي بند (ب) تبصره ۱۱اين لايحه را تصويب رساندند.
به موجب اين مصوبه به دولت اجازه داده مي‌شود کليه مشمولان خدمت وظيفه عمومي که بيش از ۸سال غيبت دارند را با پرداخت جريمه مدت زمان غيبت به‌صورت نقد و اقساطي که تا پايان سال ۱۳۹۷تسويه مي‌شود، معاف کند.
به موجب اين مصوبه تمام درآمدهاي حاصل از اعطاي معافيت‌هاي مشمولان مذکور به حساب درآمد عمومي کشور موضوع رديف ۱۵۰۱۲۸نزد خزانه‌داري کل کشور واريز مي‌شود و تا سقف سيزده هزار و پانصد ميليارد ريال از طريق رديفهاي هزينه‌اي مربوط در جدول شماره (۷) اين قانون مطابق موافقتنامه متبادله با سازمان بـرنامه و بودجه کشور اختصاص مي‌يابد.
به گزارش اقتصاد آنلاين، نمايندگان مجلس همچنين بند (ج) تبصره ۱۱لايحه بودجه را به تصويب رساندند که براساس آن پنج‌ درصد از اعتبار بند (ب) جهت آموزش‌هاي مهارتي پرسنل وظيفه در پادگان‌ها به سازمان آموزش فني و حرفه‌اي اختصاص مي يابد.
–>

0/5 (0 نقد و بررسی)
خبر جدید  500 واحد صنفی متخلف ایلام به تعزیرات حکومتی معرفی شدند

نشريه:
نويسنده: