11:00:27 - چهارشنبه 16 ژانویه 2019
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب

فرماندهان مرزبانی ایران و ترکیه از مرز‌ها بازدید می‌کنند

فرماندهان مرزبانی ایران و ترکیه از مرز‌ها بازدید می‌کنند
فرمانده مرزبانی کشور با بیان اینکه آذربایجان غربی یکی از امن‌ترین استان‌های کشور است، گفت: با هماهنگی‌های صورت گرفته، بازدیدی مشترک با فرمانده ژاندارمری ترکیه از مرز‌های مشترک خواهیم داشت.

به گزارش گروه اجتماعی خبرگزاری دانشجو، سردار قاسم رضایی در حاشیه سفر به استان آذربایجان غربی، اظهارداشت: استان آذربایجان غربی با توجه به داشتن مرز طولانی و همسایگی با ۳ کشور، یکی از استانهای امن کشور به شمار میرود.

وی افزود: به جهت شرایط جغرافیایی استان و مشکلاتی که در بحث تردد غیر مجاز است، ضرورت دارد از مرزهای استان به صورت مستمر بازدید انجام پذیرد؛ همچنین هیچ مشکل امنیتی و ناامنی در مرزهای استان آذربایجان غربی وجود ندارد.

سردار رضایی با بیان اینکه انسجام خوبی میان مسئولان استانی در حوزه امنیتی و رفاهی وجود دارد، بیان کرد: با وجود وفاق و همدلی میان مسئولان و مرزنشینان، ما امروز شاهد این هستیم که استان آذربایجان غربی آماده هر گونه سرمایه گذاری داخلی و خارجی است.

فرمانده مرزبانی ناجا با اشاره به برگزاری دیدارهای دیپلماتیک، افزود: در سال جاری سه نشست در سطح بین المللی با مقامات کشوری و فرمانده مرزبانی ترکیه برگزار شد که نتیجه آن بازدید مشترک از مرزهای دو کشور در آینده نزدیک خواهد بود.


منبع :: http://snn.ir

0/5 (0 نقد و بررسی)
خبر جدید  اولین جلسه دادگاه مدیرعامل سابق شرکت بازرگانی پتروشیمی برگزار شد

نشريه:
نويسنده: