3:30:00 - پنج‌شنبه 1 ژانویه 1970
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب

فرهنگ امنيت را از کانون خانواده نهادينه کنيم/اقتدار همراه با رأفت و مهرباني مهمترين خصوصيت يگان ويژه

فرهنگ امنيت را از کانون خانواده نهادينه کنيم/اقتدار همراه با رأفت و مهرباني مهمترين خصوصيت يگان ويژه
خبرگزاري آريا- فرمانده نيروي هوايي ارتش با بيان اينکه اقتدار همراه با رأفت و مهرباني، مهمترين ويژگي يگان هاي ويژه ناجا است، گفت: فرهنگ امنيت بايد در جامعه نهادينه شود و براي دستيابي به اين مهم بايد از کانون خانواده شروع کنيم تا بتوانيم بتدريج آن را در جامعه فراگير نمائيم.به گزارش خبرگزاري آريا، امير […]

فرهنگ امنيت را از کانون خانواده نهادينه کنيم/اقتدار همراه با رأفت و مهرباني مهمترين خصوصيت يگان ويژه

خبرگزاري آريا- فرمانده نيروي هوايي ارتش با بيان اينکه اقتدار همراه با رأفت و مهرباني، مهمترين ويژگي يگان هاي ويژه ناجا است، گفت: فرهنگ امنيت بايد در جامعه نهادينه شود و براي دستيابي به اين مهم بايد از کانون خانواده شروع کنيم تا بتوانيم بتدريج آن را در جامعه فراگير نمائيم.
به گزارش خبرگزاري آريا، امير سرتيپ خلبان “حسن شاه صفي” در ديدار سردار “حبيب اله جان نثاري” جانشين فرمانده يگان هاي ويژه ناجا، با اشاره به آيه «اشداء علي الکفار رحماء بينهم» اظهار داشت: اقتدار همراه با رأفت و مهرباني از مهمترين ويژگي هاي نيروهاي يگان ويژه در روند انجام مأموريت هاي محوله است که بي شک از ارزشمند ترين نيروهاي نظامي به شمار مي آيند.
وي خاطرنشان کرد: لايه هاي امنيتي ما در دنيا منحصر به فرد است؛ دشمن براي رسيدن به اهداف خود راحت نبوده و بايد سد هاي بزرگي را طي کند تا بتواند به هدف خود برسد که بدون ترديد اين نشان از اقتدار ايران اسلامي دارد.
امير شاه صفي با اشاره به تحرکات گروهک هاي تروريستي به مجلس شوراي اسلامي عنوان کرد: به حق عملکرد نيروهاي نظامي در اين حادثه قابل تحسين بود؛ آنها توانستند با بهره گيري از تاکتيک هاي لازم و تجهيزات مناسب، بدون اينکه خللي در روند انجام امور مجلس وارد شود، افراد نفوذي دشمن را از پاي درآورده و از بين ببرند.
وي ادامه داد: با توجه به تهديدات دشمن، افراد فرصت طلب و معاندي هستند که مي خواهند با انجام اقدامات نابخردانه، امنيت کشور را خدشه دار و به نفع دشمن عمل کنند که بحمدالله با هوشياري نيروهاي نظامي و انتظامي مورد شناسايي قرار گرفته و رصد مي شوند و اجازه اينکه اقدامي عليه نظام صورت دهند به آنان داده نمي شود که ستودني است.
اين مقام نظامي تصريح کرد: فرهنگ امنيت بايد در جامعه نهادينه شود و براي دستيابي به اين مهم بايد از کانون خانواده شروع کنيم تا بتوانيم بتدريج آن را در جامعه فراگير کنيم.
خلبان شاه صفي در بخش پاياني سخنان خود افزود: با توجه به نوع مأموريت هاي محوله يگان هاي ويژه ناجا نياز است از تجهيزات نوين و به روز بهره برداري شود که بحمدالله اين مهم با عنايت فرمانده نيروي انتظامي و پيگيري هاي خوب فرمانده يگان ويژه ناجا تحقق يافته است.

خبر جدید  جرئت نمی‌کنم اسم ببرم

ماهيت اصلي يگان ويژه، توجه به آموزش و تعاملات آموزشي است
جانشين فرمانده يگان هاي ويژه ناجا ضمن عرض تبريک روز نيروي هوايي، اظهار داشت: ماهيت يگان ويژه، توجه به آموزش و تعاملات آموزشي است که مورد تأکيد سلسله مراتب فرماندهي بوده و دائماً به اين مهم توجه داريم.
سردار حبيب اله جان نثاري ادامه داد: با توجه به تهديدات دشمن، برنامه هاي آموزشي در عرصه هاي بصيرتي و ديني نيز لحاظ مي شود.
وي خاطرنشان کرد: انگيزه، روحيه و توانمندي پرسنل يگان ويژه در مقابل تجهيزات نيروهاي نظامي دنيا قابل مقايسه نيست؛ بي شک آنچه موجبات موفقيت هاي بزرگ را فراهم مي کند، وجود اين سه عنصر مهم در نيروهاست که در پيشبرد اهداف کمک مي کند.
جانشين فرمانده يگان هاي ويژه ناجا در پايان سخنان خود افزود: دشمن براي براندازي نظام سعي مي کند کشور را نا امن جلوه دهد اما ملت پاي آرمان هاي نظام ايستاده و توجهي به فراخوان هاي دشمنان ندارد و در کنار نيروهاي امنيتي اجازه نفوذ به دشمن را نخواهد داد.

0/5 (0 نقد و بررسی)

نشريه:
نويسنده: