3:30:00 - پنج‌شنبه 1 ژانویه 1970
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب

فرهنگ شهادت طلبي براي نسل هاي جديد تشريح شود

فرهنگ شهادت طلبي براي نسل هاي جديد تشريح شود
خبرگزاري آريا- جانشين فرمانده يگان هاي ويژه ناجا گفت: فرهنگ شهادت و روحيه شهادت طلبي بايد در جامعه نهادينه و براي نسل هاي جديد تشريح شود تا در مواقع حساس و ضروري مقابل دشمن بايستند و از انجام هيچ عملي دريغ نکنند.به گزارش خبرگزاري آريا به نقل از پايگاه خبري پليس، سردار “حبيب اله جان […]

فرهنگ شهادت طلبي براي نسل هاي جديد تشريح شود

خبرگزاري آريا- جانشين فرمانده يگان هاي ويژه ناجا گفت: فرهنگ شهادت و روحيه شهادت طلبي بايد در جامعه نهادينه و براي نسل هاي جديد تشريح شود تا در مواقع حساس و ضروري مقابل دشمن بايستند و از انجام هيچ عملي دريغ نکنند.
به گزارش خبرگزاري آريا به نقل از پايگاه خبري پليس، سردار “حبيب اله جان نثاري” در ديدار با خانواده معظم شهيد “فرهاد حاج محمدي” اظهار داشت: بي شک آرامش امروز کشور و حفظ ارزش هاي انقلاب از برکات خون مطهر شهداست و همواره بايد قدردان اين نعمت هاي بزرگ باشيم و تلاش کنيم با الگو برداري سيره شهدا، ضمن ادامه دادن راه آنها به اهداف کشور دست يابيم.
وي خاطرنشان کرد: حيات دنيا و آخرت ما به حفظ دين و ارزش هاي اسلامي بستگي دارد که بحمد الله با وجود جواناني همچون شهيد حاج محمدي، جان شيرين خود را که يک هديه با ارزش الهي است براي بقاي اين دو عنصر مهم در کشور فدا خواهند کرد.
جانشين فرمانده يگان هاي ويژه ناجا اظهار داشت: جوانان بايد سطح دانش خود را با معرفت الهي بالا ببرند تا بتوانند مقام شهادت و شهدا را بيشتر بشناسند و به دنبال آن آرمان ها و اهدافشان را پيگيري و حرمت خون شهدا را حفظ کنند.
وي با اشاره به فرهنگ شهادت طلبي ابراز کرد: فرهنگ شهادت و روحيه شهادت طلبي بايد در جامعه نهادينه و براي نسل هاي جديد تشريح شود تا در مواقع حساس و ضروري مقابل دشمن بايستند و از انجام هيچ عملي دريغ نکنند.
اين مقام انتظامي عنوان کرد: امروز امنيت حاکم در کشور و عوامل بقاء انقلاب اسلامي، حاصل خون پاک شهداست که با اتحاد و همدلي، روحيه ايثار و شهادت، وحدت و انسجام توانستند به اين فريضه بزرگ الهي دست يابند.
سردار جان نثاري در بخش پاياني سخنان خود تأکيد کرد: همواره بايد با خدمت صادقانه و الگو گرفتن از سيره شهدا در زندگي اين روحيه توصيف نشدني را در جامعه ترويج دهيم و در طول خدمت از خلق و خوي جوانمردانه شهدا بهره بگيريم.
گفتني است شهيد “فرهاد حاج محمدي” از شهداي نيروي انتظامي بوده که در تاريخ چهاردهم آبان ماه سال ۹۴ حين برقراري نظم و امنيت در استان تهران به درجه رفيع شهادت نائل آمد.

خبر جدید  کودک سه ساله بر اثر سقوط از ارتفاع جان باخت
0/5 (0 نقد و بررسی)

نشريه:
نويسنده: