23:24:00 - یکشنبه 25 فوریه 2018
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب

فضای مجازی فرصتی که نباید تهدید شود

فضای مجازی فرصتی که نباید تهدید شود
کد خبر: ۸۲۸۴۳۷۰۳ (۶۴۰۴۳۱۱) تاریخ خبر: ۱۳۹۶/۱۲/۰۶ ساعت: ۱۹:۵۴ ‘; $.ajax({ type: “Post”, url: “/NetServices/Ajax.aspx/SendToFriend”, data: “{data:’” + data + “‘, enterd: ‘” + enterd + “‘ , captcha:’” + captcha + “‘ }”, contentType: “application/json; charset=utf-8”, dataType: “json”, success: function (msg) { if (msg.d == “”) { //alert(‘با موفقیت ارسال شد’); ResultText.innerHTML = “ […]

کد خبر:


‘;

$.ajax({
type: “Post”,
url: “/NetServices/Ajax.aspx/SendToFriend”,
data: “{data:'” + data + “‘, enterd: ‘” + enterd + “‘ , captcha:'” + captcha + “‘ }”,
contentType: “application/json; charset=utf-8”,
dataType: “json”,
success: function (msg) {

if (msg.d == “”) {
//alert(‘با موفقیت ارسال شد’);
ResultText.innerHTML = “

با موفقیت ارسال شد

“+ divbody;
} else {
alert(msg.d);
ResultText.innerHTML = oldhtml;

}
ctl00_ctl00_ContentPlaceHolder_ContentPlaceHolder_NewsContent4_Ajaxsendfriend_uc1_Captcha_US1_chanagesecurecode();

},
error: function () {
ResultText.innerHTML = “error”;
}
});

}

function ShowPopup(layer, obj) {

$(“.popup”).colorbox({ width: “350px”, inline: true, href: “#ResultText” });
//var objLayer = document.getElementById(layer);
//doPopup(objLayer,obj)
}

به گزارش ایرنا ابراهیم سبزواری شامگاه شنبه درجمع مدیران گروه ها وکانال های اینترنتی شهرستان آبدانان اظهارکرد: شبکه های اجتماعی یکی ازدستاوردهای دانش وبینش بشری است که تاکنون منشا خدمات برای جوامع محتلف شده است که می توان به ارتباط های مفید فردی و جمعی و توسعه اطلاعات جوامع انسانی اشاره کرد.
وی با اشاره به مضرات فضاهای مجازی افزود: شوربختانه به علت عدم اشنایی با نحوه استفاده درست از این دانش و افراط در بکار گیری آن الان خیلی ازپرونده های قضائی و جرایم اجتماعی در جامعه مربو ط به آسیب های فضاهای مجازی و شبکه های اجتماعی است.
رئیس دادگستری شهرستان ابدانان طلاق را مهم ترین مشکل و آسیب جمعی این شهرستان عنوان کرد و گفت: در اثر توسعه فعالیت های فرهنگی و استفاده از نفوذ و نقش مصلحان و ریش سفیدان در سه ماه گذشته سال جاری آمار طلاق در شهرستان ابدانان نسبت به سال گذشته ۲۵ درصد کاهش یافته است .
فرماندار آبدانان نیز در این نشست که با حضور مدیران اجرایی و کاربران فضاهای مجازی در سالن اجتماعات فرمانداری برگزار شد گفت: سیاست دولت تدبیر و امید بر این مبنااست که ضمن بهره مندی مردم و علاقه مندان از فناوری ، فضای مجازی کرامت انسانی و حرمت افراد و خانواده هانیز مراعات ومصون بماند.
مجید عسگری بخشی از پیشرفت های امروز کشور را مدیون اینترنت دانست و یادآور شد: مدیران کانال ها و سایت های مجازی شرعا و قانونا وظیفه دارند که از قداست وسلامت اخلاق اجتماعی پاسداری کرده و در راستای منافع عموم و توسعه امنیت جامعه و ایجاد امید ونشاط در کشور حرکت کنند.
هم اکنون تعداد ۴۵سایت وابر گروه فضای مجازی در سطح شهرستان ابدانان فعالیت دارند که فقط ۵در صد انها دارای مجوز قانونی است.
/۶۰۳۴/۷۱۷۴

خبر جدید  کشف بیش از ۶۰۰ کیلوگرم مرفین از تانکر سوخت در عملیات شبانه پلیس پایتخت

انتهای پیام /*

0/5 (0 نقد و بررسی)

نشريه:
نويسنده: